Jump to content
IGNORED

Sobna antena za tv


teacher

  

23 members have voted

  1. 1. Da li imate sobnu antenu za tv

    • Da, nalazi se negde u podrumu
    • Da, ali nemam pojma gde je
    • Ne, uvek sam bio dijete kablovske tv
  2. 2. Da li biste mi pozajmili antenu?



Recommended Posts

nemam ni ja na 37pv80p ali kapiram da taj uredjaj nije skup. za one koji kupuju bitno je samo da bude kompatibilian i sa buducim rts standardom.meni je ostao scart kabl u staroj gajbi, a nemam ni antenu tako da cu probu da ostavim za sutra.

Link to comment
i pitanje svih pitanja> nemojte da mi kazete da bilo koja antena hvata digitalni signal. tesko cu poverovati da nule i jedinice lete kroz srpski zrak tek tako!
Samo je bitno da TV ima DVB-T i meni je bilo bitno da stavim da je država Nemačka, a ne Srbija :lol: Ja ni ovo nisam znao. Inače, najveće smeće od antene hvata lep signal, ako si u dometu.
Link to comment

Znam ja za šta će Tičeru sobna antena. Mi smo na poslu povezali običan tv na kojem je sobna antena sa projektorom u sali za sastanke, i sve tekme koje budu zanimljive će se gledati tamo :) pritom je generalna direktorka to odobrila :)Ne tražim ništa, samo se 'falim

Link to comment
Одрадио све и...ништа. ТВ наводно има дигитални тјунер.
Meni je tako bilo, pa sam promenio državu u Nemačku. Onda sve radi. Ako je podešeno na Srbija, nije radilo. Ponašao se kao ni da nema DTV...
Link to comment

Reče mi kum da je neophodno preko mini USB-a povezati antenu sa kompom, skinuti Digiarial Pro Bundle 2.7 sa neta i uneti u antenu RTS-ov key za dekodiranje digitalnog signala: 33adg4-813bb1-4732ca-99a99b. Tad hvata do jaja čak i HD signal a u ćošku se na pritisak crvenog dugmeta (kao npr. na Sky digital) pojavljuje Aca Stojanović potpuno go i pokazuje formacije ekipa na magnetnoj tabli.

Link to comment
Reče mi kum da je neophodno preko mini USB-a povezati antenu sa kompom, skinuti Digiarial Pro Bundle 2.7 sa neta i uneti u antenu RTS-ov key za dekodiranje digitalnog signala: 33adg4-813bb1-4732ca-99a99b. Tad hvata do jaja čak i HD signal a u ćošku se na pritisak crvenog dugmeta (kao npr. na Sky digital) pojavljuje Aca Stojanović potpuno go i pokazuje formacije ekipa na magnetnoj tabli.
.P.S. Zahvaljujem dobrim ljudima.
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...