Jump to content
IGNORED

Eksproprijacija zemlje za izgradnju privatne fabrike


Аврам Гојић

Recommended Posts

Pošto je država pronašla novu lokaciju, vlasnici zemlje na Korman polju sada mogu slobodno da raspolažu svojom imovinom i da na tržištu provere njenu stvarnu vrednost.
ne, to je baš glupo. nego poreska uprava treba da im pomogne uvaživši njihovo višemesečno bušenje bubnih opni kako zemljište vredi 4.000 €/aru i ispostavi im račun usklađen sa željama. tako će se i potencijalni investitori, kada uvide da su se ogrešili, veoma postideti.
Link to comment

Zeleo bih da podelim sa vama informaciju koju sam prosle nedelje cuo od coveka za koga mogu reci da je prilicno upucen u desavanje oko Korman Polja, buduci da je blizak akterima citave zavrzlame a ujedno i odbornik u skupstini grada Kragujevca, iz redova G-17. Prema njegovim recima iza pujdanja vlasnika eks/deksproprisanih parcela i njihovih nasrtaja na geometre i Fijat u stvari stoji DS, cistih interesa: ako ne udju u Korman Polje morace da potraze zemljiste na drugoj stani, sto se, gle cuda, danas i desilo. Usput je iskompromitovan i Dinkic (prilicno jak sa URS u tom kraju), cime je spojeno lepo s korisnim. Neko od Kragujvcana bi mozda mogao da opovrgne ili potvrdi ovu pricu, moj stav je da tu ipak ima necega, pogotovu ako pogledamo u kom su se pravcu odvijali danasnji dogadjaji (dogovor sa Sutanvcem o ustupanju zemljista neke kasarne). Eto. :fantom:

Link to comment
Zeleo bih da podelim sa vama informaciju koju sam prosle nedelje cuo od coveka za koga mogu reci da je prilicno upucen u desavanje oko Korman Polja, buduci da je blizak akterima citave zavrzlame a ujedno i odbornik u skupstini grada Kragujevca, iz redova G-17. Prema njegovim recima iza pujdanja vlasnika eks/deksproprisanih parcela i njihovih nasrtaja na geometre i Fijat u stvari stoji DS, cistih interesa: ako ne udju u Korman Polje morace da potraze zemljiste na drugoj stani, sto se, gle cuda, danas i desilo. Usput je iskompromitovan i Dinkic (prilicno jak sa URS u tom kraju), cime je spojeno lepo s korisnim. Neko od Kragujvcana bi mozda mogao da opovrgne ili potvrdi ovu pricu, moj stav je da tu ipak ima necega, pogotovu ako pogledamo u kom su se pravcu odvijali danasnji dogadjaji (dogovor sa Sutanvcem o ustupanju zemljista neke kasarne). Eto. :fantom:
Ne mora da znaci da je prica istinita pogotovu sto dolazi od "zainteresovane strane", ali vec su se takve price pokazale istinitim vise puta.Zapravo sam stvar da nama to izgleda moguce dosta govori o stanju u kakvom je ova zemlja...
Link to comment
Zeleo bih da podelim sa vama informaciju koju sam prosle nedelje cuo od coveka za koga mogu reci da je prilicno upucen u desavanje oko Korman Polja, buduci da je blizak akterima citave zavrzlame a ujedno i odbornik u skupstini grada Kragujevca, iz redova G-17. Prema njegovim recima iza pujdanja vlasnika eks/deksproprisanih parcela i njihovih nasrtaja na geometre i Fijat u stvari stoji DS, cistih interesa: ako ne udju u Korman Polje morace da potraze zemljiste na drugoj stani, sto se, gle cuda, danas i desilo. Usput je iskompromitovan i Dinkic (prilicno jak sa URS u tom kraju), cime je spojeno lepo s korisnim. Neko od Kragujvcana bi mozda mogao da opovrgne ili potvrdi ovu pricu, moj stav je da tu ipak ima necega, pogotovu ako pogledamo u kom su se pravcu odvijali danasnji dogadjaji (dogovor sa Sutanvcem o ustupanju zemljista neke kasarne). Eto. :fantom:
konspiracija DSa jedino moze da stoji u varijanti da se Sutanovac pokaze kao baja zbog ustupanja vojnih objekata. Inace prica nema logike, ako ni zbog cega drugog, ono zato sto je i DS dobro iskoristio Fijat za promociju. A oko domorodaca, nema sta da se cimaju kad znaju da ce Verko biti dozivotni gradonacelnik. elem,....neopisivo mi je drago sto je ovako ispalo na kraju. Sada lepo kormanpoljanci mogu da obrisu guzicu sa presudama. A da sam na mestu drzave, ja bi ih sada ganjao i za neisplacene obaveze. Pa neka bude i promotivna cena. /koja se inace krece od 70/narod/ do 350e/drzava/. elem, nije to jedini primer srbijanske gluposti. Bio je citav kaos kada je dosla on Yura ili kako vec u Racu Kragujevacku. Juznokorejanci koji su tamo dosli nisu mogli da se opasulje od budalastina kojima su ih sindikalci zatrpavali. Od preganjanja oko radnog vremena /"au bajo, pa zar i nedeljom da radimo? I trecu?"/ do dilovanja oko otpremnina. :isuse:PS tastatura me zajebava. angry.gif Edited by steins
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...