Jump to content
Boza_zvani_Pub

Španija - Švajcarska

59 members have voted

1. 1. Ko pobedjuje?

Recommended Posts

casperbgd

Morala je Spanija da gubi da bi usli Tores i Navas.Sad je zakocila slika, ide radio prenos Straje.

MiddleClass

Evo Toresa, sad ce biti i sexy fudbala.Imam samo zvuk, sliku jok.

ToniAdams

fuck, slusam radijo prenosa

Далибор

ja ni jedan kanal nemam. jebem ti kablovskudajte onaj link za free gledanje

Кристофер Лумумбо

slika se ukocila, imam samo ton.au, kakva sansa inieste

Edited by kojot

ΟΛΥ

ja ljepo na hrtu posmatram. fala qrcu da se brka setio da ubaci el ninja.e moj inijesta :isuse:

gervasius twinkleminkleson

nema hrta, nema rtsa, spao sam na to da moram da rtcgu gledati :(

Phoney Bone
Alonso nije klasičan DMF i Španija će protiv ozbiljnijih ekipa (tačnije ekipa koje pokažu makar neku želju da igraju ono što se nekoć zvalo fudbal) biti izuzetno ranjiva sa njim na toj poziciji, naročito ako se uzme da je prosečna visina Španaca minus Pike otprilike 170cm. Realno, Buskets nije uopšte takva rupa kakvim se predstavlja, a u odsustvu Sene, jedini je koji kako-tako može da igra DMFa. Kao što rekoh, meni je ovo sa Alonsom potpuna misterija - da li postoji neka kvota igrača Reala koji moraju da igraju ili šta, tek očekujem ga Fabregas ili Tores vrlo brzo zamene.
Znaš kako, da Španija ima nekog Essiena na klupi, pa da razumem, ali Senna je u godinama a Busquets je meni smešan. Alonso nije klasičan DMF, u pravu si, on je ono što zovu "deep-lying playmaker", i kao takav je prilično koristan Španiji. Odličan pregled igre, lako menja stranu, ume lepo da je gurne napred kad se otvori prostor... u odbrani je u najboljem slučaju prosečan, ali šta da se radi, kao što rekoh - nema ni Essiena ni Mascherana ni ostalih Makelelea.Ono što je sigurno to je da im nisu potrebna obojica na terenu, i Alonso i Busquets, bar protiv bunkeraša.

Boza_zvani_Pub
slika se ukocila, imam samo ton.
isto.

MocaVukotic

"evo pogledajte još jednom" :isuse:

ΟΛΥ

xavi najgori, ne vidi se uopste. i inijesta samo petlja nesto, nema pravih lopti...el ninjo :isuse:

Edited by ΟΛΥ

Quizmaster
O jebo ga "Lihtenštajner" da ga jebo... (Lichtsteiner)
Ide taj Straja, jako do samog kraja...

Milosh76

Sad se gubi i ton... bem ti oluju... A torrent mi odlepio na 210 kb/s, a kablovska nista

Edited by Milosh76

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...