Jump to content

Španija - Švajcarska

Boza_zvani_Pub

59 members have voted

1. 1. Ko pobedjuje?

Recommended Posts

• Replies 341
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• MiddleClass

13

• gervasius twinkleminkleson

15

• casperbgd

18

• Phoney Bone

22

Zanemarujete jednog Otmara Hicfilda :)
Ja ne zanemarujem. Nisam smio odigrati hendikep zbog niskog kursa i zbog Hitzfelda. Majkumu valjda će razlika u klasi biti dovoljna za gol razlike.
Mucenje Spanije i guranje njihovih igraca zbijenih na sredini. To sto ce Spanci igrati je potencijalno veoma sexy, ali je i veoma neefikasno protiv bunkera.
Već vidim beskrajno rukometaško dodavanje okolo zone od korner zastavice do korner zastavice. Ali računam nisu Švicarci fanatični kao Urugvajci i oni od velikog vođe. Valjda će proći 1. Vamos ala playa!
To je zaista neobjašnjivo.
Jedino ako još nije skroz oporavljen.Pre par nedelja sam se objašnjavao sa valjda casperbgd, on je tvrdio da će sigurno igrati Busquets ispred Fabregasa, ja da nema šanse, ali eto... izgleda da su neophodna dva DMF protiv moćna Švicarske.
Jedino ako još nije skroz oporavljen.Pre par nedelja sam se objašnjavao sa valjda casperbgd, on je tvrdio da će sigurno igrati Busquets ispred Fabregasa, ja da nema šanse, ali eto... izgleda da su neophodna dva DMF protiv moćna Švicarske.
Da, ovo je potpuno ocekivana formacija, glede pripremnih utakmica. Jedina nedoumica je bila da li ce igrati Arbeloa ili Ramos.
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...