Jump to content
Boza_zvani_Pub

Honduras - Čile

36 members have voted

1. 1. Ko pobedjuje?

Recommended Posts

gervasius twinkleminkleson
Sancez je superkul igrac, mada je takav bio i Neri Kastiljo pa se naprasno izgubio. :(
sanchez vec 2 godine igra odlicno u udineseu, kao i isla. sad, da li ce biti veliki igrac, ne znam, moze mu se desiti i da nestane, kao sto se mnogima desavalo. ne znam hoce li vec ovog ljeta u veci klub, sumnjam, ali da ce uskoro igrati na visem nivou - hoce sigurno

MocaVukotic

distance covered (m)honduras 100.437chile 86.660 :lol:

Nemanja Posrbica

Chile ima dobru mladu generaciju, koja bi trebala da se pokaže tek za četiri godine. Imaju 7-8 igrača koji će za par godina biti kvalitetni igrači sa iskustvom u najjačim ligama u jakim klubovima. Isla, Medel, Vidal, Sanchez, Gonzalez, Carmona (jel na kraju prelazi u Lazio ili ne?), Fernandez (pa) i Orellana su igrači koji mogu da da igraju na vrhunskom nivou i što je glavno nijedan od njih nije stariji od 24 godine.

casperbgd
sanchez vec 2 godine igra odlicno u udineseu, kao i isla. sad, da li ce biti veliki igrac, ne znam, moze mu se desiti i da nestane, kao sto se mnogima desavalo.
Znam, tako je i Kastiljo kidao u Olimpijakosu, odigrao odlicno Copa America, ubedljivo najbolji igrac Meksika je bio, onda presao u Sahtjor i izgubio se. Sad vise ni ne znam gde igra, secam se da je kratko bio i u Mancester Sitiju. Kod tih Juznoamerikanaca je potpuno nepredvidivo kad ce da batale fudbal, nikad se ne mozes pouzdati u njihovu profesionalnost. Ocigledno da cim dobiju bolju kintu, polako zapostavljaju fudbal.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...