Jump to content
Boza_zvani_Pub

Brazil - Severna Koreja

54 members have voted

1. 1. Ko pobedjuje?

Recommended Posts

Ted

1-0 za S.Koreju.

MocaVukotic
1-0 za S.Koreju.
da, ali prvo lucio dobija dva žuta a onda f.melo igra rukom u 16. kad mogu evropski, mogu i pravi brazilci.

tsva

Vreme je da neko odigra jednu "fudbalsku" utakmicu na ovom dosadnom prvenstvu. Ko ce ako Brazil nece ?

gervasius twinkleminkleson

brazil dobija 2:0 u utakmici koja ce biti dosadnija od svih dosadasnjih na prvenstvu.

Кристофер Лумумбо

navijacu za severnu koreju i bice veoma zanimljivo videti kako ce odigrati.

casperbgd

Najgora utakmica na prvenstvu.

SNARC

Veceras ce 33 zdrala poleteti iz Afrike da svojim krilima prenesu pesmu i igru kojom su vojnici partije pobedili mrskog neprijatelja i sacuvali ponos i ugled Dragog Vodje u svetu..A mozda pokusaju da imitiraju izdajnike i prodane duse sa juga koje je zapadnjacki kancer odavno zahvatiohttp://www.youtube.com/watch?v=tipHJlLUzNk

Otto Katz
Najgora utakmica na prvenstvu.
Još jedna u nizu. Stavih prognozu 4:0, ajd nek ostane, ali poslije ovog što sam vidio do sad vidim tijesnih 1:0 uz veliki peh drugova.

sule45

stavio sam 3-4 gola na kladzi, jer ocekujem pobedu brazila od 3:0 ili 4:0 xDDali vec sam pao portugalce :S

casperbgd
Još jedna u nizu. Stavih prognozu 4:0, ajd nek ostane, ali poslije ovog što sam vidio do sad vidim tijesnih 1:0 uz veliki peh drugova.
Posto necu gledati utakmicu, vrlo je moguce da ce ipak biti sexy fudbala. :D

rainhoo

Iznenađenje ovog prvenstva ;)

Edited by rainhoo

goofs

"Dobro vece svima. Pomenuo si kisu? Ako padne kisa onda cemo svi imati prilike da igramo hokej na ledu (?!?!?!?!) "RTS ftw, transfer neprijatnosti na nivou :isuse:

Timmy

3:0 ili 4:0 za buduce sampione

dig_chohano

Baš me zanima izvođenje himni. Cenim da će severnokorejac koji bude najmanje izražajno pevao biti odmah poslat kući a potom i streljan.

Timmy

Celavi place uz himnu :isuse:

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...