Jump to content
Boza_zvani_Pub

Nemačka - Australija

67 members have voted

1. 1. Rezultat

Recommended Posts

ducca

Kada je Boateng skrljao Balaka povela se rasprava o tome koliki je to zaista hendikep za Nemce. I ako se zanemare faktori vodja i najiskusniji, izgleda da je ovo definitivno dobra stvar za Nemce. Izvesno je da igraju brze i tecnije nego sa njim u sredini. Lev ce dobiti priliku da konacno bez grize savesti ukaze sansu mladjim momcima koji treba da budu buducnost ovog tima i da, ako ne sad, onda za 4 godine nose reprezentaciju do velikih uspeha. A cini mi se da ce i ovog leta daleko, nece ti jebati zivu silu s kim god da budu igrali.

Edited by ducca

casperbgd

Ja sam odmah rekao da nije nikakav hendikep sto Balak ne igra, vec pozitivna stvar za Nemce. Balak je bas tip igraca koji niti je kreativan, niti je dobar u defanzivi, a sad Nemci imaju kreativnog Ozila(i Krosa na klupi da uskoci kao zamena) i defanzivnog Kediru. Nemci su vec razvalili Madjarsku i Bosnu u pripremnim utakmicama, sada su to uradili i sa Australijom, a niz ce da produze sa jadnom Srbijom, dok ocekujem pobedu 1-0, 2-0, 2-1 protiv Gane.Inace, svaka cast Klozeu, ali meni bi uvek prvi izbor bio Kakau, takodje bi Marin mogao ispred Podolskog.Ko zaista veruje da mi imamo sanse protiv Nemaca, ili je preveliki optimista ili nema blage veze sa fudbalom.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...