Jump to content
teacher

Argentina - Nigerija

55 members have voted

1. 1. Rezultat

Recommended Posts

Pokojni Zvonce

Ja samo kazem da je Pekermanova Argentina bila jaca od ove za 3 klase, iako su tada Mesi i Tevez ulazili sa klupe. Sada su im tu Veron koji je uvek bio ocajan jos 2002., zatim stelt slepi mis - Di Maria i bekovi koji ne pomazu. Sve se svodi na individualni kvalitet Mesija, Teveza...Mogu oni daleko, ali malo je to od Argentine.

Anonymous

Argentina je, fakat, ubedljivo najzabavniji tim do sada. Sjajne individue + cirkuzant na klupi, pa kako ispadne. Potpuno su nepredvidljivi.

yolo
Argentina je, fakat, ubedljivo najzabavniji tim do sada. Sjajne individue + cirkuzant na klupi, pa kako ispadne. Potpuno su nepredvidljivi.
o, hvala ti boze. konacno neko normalan.

Anonymous

Ali nemoj da te začudi ako ugaze, recimo, Nemce sa tri razlike. Vilica mi je bila optpala, kad su izveli onu (beskorisnu) međusobnu kombinaciju glavama.

yolo

kraljevi pimplera su to. mislim, da je zaneti u ekipi i da bilo ko normalan bira 11 igraca koji pocinju utakmicu, ti igraci bi i bez trenera uzeli titulu. ovako, u iscekivanju uvida u performanse par preostalih favorita, mozemo bar da se lozimo da bi bilo do jaja za fudbal da ovakva bolidna skupina uzme titulu. pun mi penis fudbala pod konac i po pravilima.

beeva
pun mi penis fudbala pod konac i po pravilima.
Upravo! Nek se fudbal vrati svojoj drugoj kuci. :Hail:

Otto Katz
mozemo bar da se lozimo da bi bilo do jaja za fudbal da ovakva bolidna skupina uzme titulu
+1, mada volim i naprogramirane humanoide, ovi su ipak neodoljivi.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...