Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

Dobro jutro. 

Imate li vi ljudi grejanja, kod mojih u blokovima od ovog kao početka sezone ništa, jutros u stanu od 60kvadrats mlaka samo jedna tanka cev a ostalo sve hladno, pale radijator da se ne smrznu. Vidim ima nekih kvarova, na njihovom sajtu cveta cveće u preduzeće, telefoni da se zovu uzaludan posao kao i upravnik zgrade. 

Nek se nose svi u tri lepe

Link to comment

stavih na topik o beogradu vest da se ruši tramvajski most pa na tom mstu da se pravi novi. cena, sitnica, zduženje 80  miliona. evra, naravski.

 

kako ćete vi do nas sa ove strane reke? a i mi do vas.

Edited by djordje geprat
Link to comment
1 hour ago, Frank Pembleton said:

Nemamo.
Kod mene su na početku mlačili i manje od toga.
A stanovi iznad mene ništa.
Sad će da se vade na ove kvarove.



....shiit has hit the fan.

njuz

Link to comment

Havarija havariju stiže, takva će biti sezona, boli ih qratz, važno je da naplaćuju cele godine

 

Краткотрајни прекид у раду Топлане „Нови Београд“

Београд, 07. новембар 2022 . – Због техничких проблема у Топлани „Нови Београд“ тренутно је прекинута испорука топлотне енергије потрошачима који се снабдевају из овог грејног подручја.

Стручне екипе су на терену и чине све да квар буде отклоњен у најкраћем року.

Link to comment

Zivota vam, da li iko uspeva da dobije onaj broj za zalbe sa sajta (011 20 93 011), ili vam bez zvonjenja prekine vezu? Na onom sto je kao samo za pozive iz fiksne mreze (0800 111 201) se uglavnom javi automat s porukom "jako sam zalosna. pokusajte kasnije" i prekine - par puta smo se probili i prijavili da nemamo grejanje (S. Venac, 5. sprat petospratnice), ali ni posle 3 dana ekipe ni od korova...

Link to comment

onaj free parking kod 11. aprila(između bazena i gradske čistoće) su raskopali i izgleda ga sređuju

cenim da će posle obnove biti isto parking, samo ne verujem da će propustiti priliku da ga naplaćuju

 

jer ko ne bi

:fantom:

 

Link to comment
On 7.11.2022. at 16:21, papapavle said:

Zivota vam, da li iko uspeva da dobije onaj broj za zalbe sa sajta (011 20 93 011), ili vam bez zvonjenja prekine vezu? Na onom sto je kao samo za pozive iz fiksne mreze (0800 111 201) se uglavnom javi automat s porukom "jako sam zalosna. pokusajte kasnije" i prekine - par puta smo se probili i prijavili da nemamo grejanje (S. Venac, 5. sprat petospratnice), ali ni posle 3 dana ekipe ni od korova...

Mi uspeli, rekli da u pola stana ne radi grejanje, rekli "OK poslaćemo ekipu". Prođe od tad 13 bajrama.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...