Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

17 hours ago, laser lotus said:

Žao mi je samo što ukinuše trepćuće zeleno prilikom tih izmjena - ne znam zašto su ih uopšte ukidali.

 

Moram priznati da nemam pojma kako sam pre trepćućih semafora vozio. Pritom se ne zalećem, vozim po ograničenju, ali mi je iskustveno frka zbog onog iza mene. U stvari znam, nije bilo kamera, pa nije bilo ni frka proći na žuto. Sada se stresiram svaki put kad treba da prođem takve semafore, na raskrsnici Z. Đinđića i AF borbe npr.

  • +1 1
Link to comment
19 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

treba znati da je tu žuta traka sa vremenskim ograničenjem. mislim da je free u periodu 10-14

zuta je 07-09 i od 14-18. ostatak dana je free for all. mada je dobro sto masa ljudi ne konstatuje to vreme na znakovima.

  • +1 1
Link to comment

eksplodirala je trafo stanica u pere segedinca preko puta linde

 

e

 

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

imam gadan osecaj da su majstori koji su to popravljali sad jal u penziji jal u nekoj svedskoj i da sadasnja ekipa nece biti bas toliko efikasna

Link to comment

Blokovski splavovi ... Na Corsou uzivo jezivo glasni narodnjaci: neki novi Weekend u 450om pun golih srednjoskolaca i IDJ tresti. Ista scena i u Conceptu pored dr. Visnjica, kao i neki Urban. Cak i Cunamiji deluju tiho u ovom okruzenju...

 

Kako li ce tek za vikend biti...

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...