Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

ali koja smo mi nesvest od zemlje ... vozač kamiona im preti da će ih pregaziti. ne neki šef ili vesić ili bilo ko stvarno zarađuje od ovoga, nego kukavac koji je verovatno i sam ucenjen da se nešto mora uraditi danas ...

  • +1 1
Link to comment

to je to - jedna nesreca nikada ne ide sama !

prvo se rodis kao govno i izgledas uoravo tako a onda te ne jebu ni satro investitori iz Austrije  :sad:

 

podrska za Gorana :wub:

Link to comment

ma naravno. kad ee iskljuche kamere i mreze, oni trljaju ruke. jebiga drugari. kad se ovo zavrshi, a nekad ce, gledacemo shta cemo.

sent from potpuno novi mnogo jak bubamoto

Link to comment

Posto sam tu u karju, prica oko bloka 37 je nas jad i beda.

-Na protestima, kakvigod da su, max 300 ljudi, iako je 6000 u bloku, politika nezameranja i sve sto ide uz to, daj da resi problem neko drugi. "Masa" koju je jako bezbedno ignorisati.

-Niko nije probao nista radikalnije od rusenja ograde, a i to bilo cela 2x, jer su,  kako komsije objasnjavaju razlicite opstrukcija gradilista "protivzakonite pa se ne sme"

-Investitor naravno ima sve papire ciste i po propisu, jer je na razlicite sumnjive nacine promenjeni propisi

 

Problemi imaju ruznu naviku da se ne resavaju sami, a posto ovaj niko ne resava....

  • +1 1
Link to comment
7 hours ago, Filozof manijak said:

 

ovakvu verziju priče sam i ja čuo

bio je advokat tog investitora gost na n1 pre neki dan. diskretno je provukao u razgovoru da je investitor do sada na pripremi terena ima troškove od nekoliko desetina miliona dinara. pa mi je danas palo na pamet da to nije loš biznis plan, šta ti treba, malo ograde, info tabla, jedna stilka da posečeš par stabala, pa kad se narod vozdigne, obustaviš, naplatiš štetu par desetina miliona šarenih balona.... puna šaka brade. može tako u nedogled. s dozvolama neće biti problema.

Link to comment

Da, i meni mirise da ce se "investitoru" isplatiti otkup zemljista i kao bonus da dobiju neku drugu lokaciju. Da je malo pameti pa da stanari ne stanu tu, nego lepo da se udruze posle u jednu tuzbu protiv investitora za nelegalnu gradnju i secu drveca na placu, drugu tuzbu protiv odgovornih u gradu koji su im odobrili dozvolu koja je protivna planu regulacije.

 

Btw, ovi i jutros nastavljaju, otvaraju drugi (nelegalani) ulaz na gradiliste da bi uneli armaturu, i tako...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...