Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

pa kad narod stoka oce svuda da prelazi, ne moze poshten chovek ni esemes da otkuca za volanom.

kod merkatora vidim da su razvukli crevo za kap po kap, samo saksije nikako da donesu. al ce neki batica tu da se ovajdi, ima 500 saksijica da nakuca, min, plus zemlja plus sadnice. milina agronomija, pa svake sezone da promeni biljke!

sent from bubamoto

Link to comment
Novobeograđani, čestitam nam zvaničan dolazak sns-a na vlast.
hvala hvala, muhamed i brdo su potrchali jedno drugom u susret [emoji38]ol:

@frenk p. omladina je bila zainteresovana i juche i danas, ali su se neodgovorno zaigrali na lokalu [emoji38]ol:

sent from bubamoto

Link to comment
On 30.5.2021. at 10:31, Nikodije said:

Novobeograđani, čestitam nam zvaničan dolazak sns-a na vlast.

 

Sapic je na NBG u koaliciji sa SNS dosta dugo.

 

Ne razumem "razocarenje" u njegovo utapanje u SNS. Lik je oduvek bio ljigav i odvratan, sad je samo usao u odgovarajucu uniformu, izasao iz ormara, sto bi se reklo.

Link to comment

ne znam za tu njegovu koalciju sa sns-om "dosta dugo". do nedavno je kukako ga sns opstruise sa vrha, pa tako jedino nbg nije dobio neku pomoc od grada, ne secam se vise sta.

Link to comment
ne znam za tu njegovu koalciju sa sns-om "dosta dugo". do nedavno je kukako ga sns opstruise sa vrha, pa tako jedino nbg nije dobio neku pomoc od grada, ne secam se vise sta.
Od 2016 godine, za 2012 nisam siguran, a mrzi me da googlam
Link to comment

Bio je on pacifikovan nedugo pošto je preuzeo 2016. Neko vreme su ga razvlačili tabloidi, a inspekcije mu kampovale u opštini i preduzećima. Posle se stvar nekako slegla, a Šapke je skapirao u kom pravcu treba da se nastavi njegova karijera, naročito nakon 2018. Dešavanja iz zadnjih godinu-dve nisu neki šok. 

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...