Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
25 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

Prosao danas pored pustog gradilista autobuske stanice

 

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 

Dovoljno je pogledati i sta je trenutno jedna od glavnih medjumesnih autobuskih stanica u gradu, ono razvaljeno, neuslovno i strokavo parce ulice i trotoara ispod Autokomande. Svaka cast gradonacelniku. I Vesicu. I Vucicu.

  • +1 3
Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Izgleda da se žešće mulja sa projektom GDS u bloku 63. Radovi brzo napreduju, deluje da će ove godine biti sve završeno, a apsolutno nikakve informacije na sajtu (koji btw deluje kao da je sklepan za jedan dan) nema o samim stanovima. Sajt je "u pripremi" više od godinu dana.

Verovatno će podeliti SNS ekipi po nekim povoljnim cenama na kraju, i ako nešto eventualno ostane dati u prodaju.

Link to comment
Izgleda da se žešće mulja sa projektom GDS u bloku 63. Radovi brzo napreduju, deluje da će ove godine biti sve završeno, a apsolutno nikakve informacije na sajtu (koji btw deluje kao da je sklepan za jedan dan) nema o samim stanovima. Sajt je "u pripremi" više od godinu dana.
Verovatno će podeliti SNS ekipi po nekim povoljnim cenama na kraju, i ako nešto eventualno ostane dati u prodaju.
To je potpuno ludilo, em to što si napisao em cifra, em to je GDS, dakle institucija "na budžetu".

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
  • 3 weeks later...

Ako je neko voleo da sedi na splavu
Paradoks music bar, moj savet je da ne idete više...
Prethodna ekipa koja je iznajmljivala splav i držala ok odnos i dobru muziku je otišla jer je splav prodat i zacepili su im cifru.
Inače to je držala ekipa oko benda Samostalni referenti
Ono što je govnarski što su novi zakupci ostavili ime koje su stari zakupci doneli i smislili i ovi sad koriste naravno.
Šokirao sam se kad sam čuo i neke turbo folk ovo ono numere.
Pričao sam sa starom šeficom, ona je očajna.
Čak joj je i novi vlasnik rekao da se ne sekira ionako će tu da nikne neki dvospratni giga mega splav... IMG_20210525_152251.jpg

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

počeli da kopaju neke kamen temeljce na pešačkom ostrvu kod žabalujevatm

 

cenim da će dići jednu kvalitetnu ogradu kao kod pijace, početak radova sliči

:isuse:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...