Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

rešili su da prekrše elementarno pravo svakog građana, kretanje

 

turaju ogradu u bulevaru mihajla pupina(od al rudara do gocetove) kod staroga merkatora pa raja neće moći da trkne preko 6 traka

:ss1:

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

problem je shto ce na tu ogradu da nakache one zardinjere sa automatskim zalivanjem, pa kad prebrojim, reci cu ti samo koja je trzishna cena sadnica i saksija i nosacha za saksije (da ti kupish), a za kap po kap ce da proceni neko drugi. posle o ugradnji mozemo samo da fantaziramo, iz budzetskih para.

 

ta duzina se reshava oku ugodnije sa nekoliko glicinija, jedna na svakih 10 metara, koje bi vec na prolece dale chudesan rezultat, rasle bi iz zemlje, ne bi imale mnogo protiv, koshtale max 2k dinara po sadnici, ali ugradba ne bi bila spektakularna.

 

mozda se strancima svidja?

Edited by gospa buba
Link to comment
problem je shto ce na tu ogradu da nakache one zardinjere sa automatskim zalivanjem, pa kad prebrojim, reci cu ti samo koja je trzishna cena sadnica i saksija i nosacha za saksije (da ti kupish), a za kap po kap ce da proceni neko drugi. posle o ugradnji mozemo samo da fantaziramo, iz budzetskih para.
 
ta duzina se reshava oku ugodnije sa nekoliko glicinija, jedna na svakih 10 metara, koje bi vec na prolece dale chudesan rezultat, rasle bi iz zemlje, ne bi imale mnogo protiv, koshtale max 2k dinara po sadnici, ali ugradba ne bi bila spektakularna.
 
mozda se strancima svidja?
Ja podržavam ogradu!
A ta ugradnja je izvesna, i jedini motiv.

Kad sam tu, @gospa buba da znate da se zelinilo u 45om okreće ka delu šetališta gde su šoljice, tako da znate ako budete šetali zver!
A ta glicinija bi meni bila ok, jel ima tih sadnica?

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
13 minutes ago, Frank Pembleton said:

Kad sam tu, @gospa buba da znate da se zelinilo u 45om okreće ka delu šetališta gde su šoljice, tako da znate ako budete šetali zver!
A ta glicinija bi meni bila ok, jel ima tih sadnica?

.... Shiit has hit the fan!
 

sacu ti kazem, ima sadnica, samo da nadjem.

 

 

edip. kod flore nema, ja sam uvek sve uzimala kod flore. mada mislim da je to sve isto manjevishe svuda, guglaj rasadnike, ok 2k je glicinija/wisteria. a preporuchujem i orlove nokte od tih vrsta shto se kache i penju. brze su, meni orlovi nokti cvetaju 2x godishnje u ne bash finim uslovima, visterija mi nije nikad cvetala, ali je ok.

 

a shta rade oko sholjica zivotati?

Edited by gospa buba
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...