Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

Pitao sam radnike prošli vikend - gasovod je u pitanju.
I meni rekli jutros...
Definitivno oni čiste placeve.ali kako će da razvale to jbte mogu da zamislim...

... Shiit has hit the fan

Link to comment

Popuniće sav prazan prostor duž cele JG, to je očigledno, postaće zajebano živeti i kretati se po NBgd-u narednih godina. Kako će postojeća infrastruktura to podneti biće zanimljivo gledati s obzirom da se samo priključci odrađuju bez proširenja kapaciteta.

Kada sve golemo popune ući će i u same blokove zgrada pa sve i da nema mesta primeniće oprobanu zemunsku arhitekturu 90-ih.

Sve može da bude dobra kinta.

Edited by Barti66
Link to comment

danas sam obišao buvljak. davno nisam išao preko reke i "hoće li ostati i jedne travke" pomislih. ona zgrdurina paralelna sa železničkom stanicom, "faza B" umesto tek sređene zelenjave, posle videh na mestu kineske ambasade njihov kulturni centar koji me podseti na one rupičaste plastike za propust vode u mašinama za suđe. pa ona kula "West". za deceniju biće tamo samo zgrade, ulice i parkirališta.

Link to comment

Dosla mecka i na nasa vrata :fur:

 

Drage komsije molim vas da ukoliko ste u mogucnosti dodjete i potpisete i da naravno sharujete svima koji bi mogli da budu zainteresovani...

104862383_116103623476243_9074616352912381680_o.jpg?_nc_cat=106&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=0UX6HqVCK4sAX9lo6D6&_nc_ht=scontent.fbeg2-1.fna&oh=2968662eedcf2eb50b3ae8fd9476d1c7&oe=5F13500F

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...