Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

Moguće sasvim, možda su zato i krenuli sa "sređivanjem" centralnog dela uz najavu radova na istočnom i zapadnom pravcu. Ako su mislili na to, a uz daljnje širenje raznoraznih cunamija koji za razliku od većine sadašnjih plutajućih objekata (bar u 45.) ima vrlo glasan sadržaj, biće to jedno kvalitetno useravanje u život svima koji tu žive.

Edited by Barti66
Link to comment

Kako me nervira kad novinari prenose neku izjavu i to skoro po pravilu neke sakalude, pa lupe "blablabla, objašnjava XY" 

Šta objašnjava, marš bre više #@!%*®

Link to comment
2 hours ago, Delija67 said:

Verovatno se misli na vec postojece Setaliste Lazaro Kardenasa. Proglasice da su ga oni izmislili i verovatno napraviti tamo neki vasar.

ma i meni sluti na to :frust:

ima da poredjaju lokale uz setaliste i zaseru sve za vjek vjekova.

 

zemun devedesetih je jednostavno evolutivni limit za ta govna, sta god da naprave lici jal na ona izbeglicka naselja po altinama i drugim pripizdinama  jal na onu livadu u naselju sava kovacevic...

Link to comment
2 hours ago, jorma shparga said:

ma i meni sluti na to :frust:

ima da poredjaju lokale uz setaliste i zaseru sve za vjek vjekova.

 

zemun devedesetih je jednostavno evolutivni limit za ta govna, sta god da naprave lici jal na ona izbeglicka naselja po altinama i drugim pripizdinama  jal na onu livadu u naselju sava kovacevic...

naonaj roshtilj na stanici ispred poshte :ph34r:

Link to comment
8 hours ago, jorma shparga said:

na sta li budaletina misli? bojim se ali me i zanima gde ce biti ta ulica za pesake:blink:

 

 

Ma lupeta,kao pred svake izbore.

Link to comment

Vesara ili ko god ne prestaje...
Ove cevi su mi nešto male za toplovod.
Moguće da izmeštaju gasovod da mogu na miru da ređaju one nakaze zgradurine duž J Gagarina.
Možda@beta kentauri zna nešto ovome... WP_20200605_09_32_44_Pro_LI.jpgWP_20200605_09_37_19_Pro_LI.jpgWP_20200605_09_36_31_Pro_LI.jpg

... Shiit has hit the fan

Link to comment
Gde je to? Znam jednu vrlo bitnu parcelu na kojoj bi ono što je zamišljeno i planirano moglo da se gradi tek ako se gasovod izmesti.
Ovo je u podnožju nasipa blok70, a taj gasovod koji spominjem da im "smeta" ide tamo uz JG u nivou kineza i to...
A koja je to parcela?
Može i na PM

... Shiit has hit the fan

Link to comment
38 minutes ago, Frank Pembleton said:

Vesara ili ko god ne prestaje...
Ove cevi su mi nešto male za toplovod.
Moguće da izmeštaju gasovod da mogu na miru da ređaju one nakaze zgradurine duž J Gagarina.
Možda@beta kentauri zna nešto ovome... WP_20200605_09_32_44_Pro_LI.jpgWP_20200605_09_37_19_Pro_LI.jpgWP_20200605_09_36_31_Pro_LI.jpg

... Shiit has hit the fan
 

 

Jesu za toplovod su,ima i tanjih ima i debljih nekima spoljnih precnik ide dak i 1016mm.Verovatno su tu samo do izbora i onda ce nestati.

Link to comment

na mestu ispod keja gde su poceli da buse ( 70a) mesto radova je oznaceno trakama za gasovod e sad da li to nesto znaci ili im je ponestalo trake pa tu guraju ne znam...

 

inace cela leva strana a.neta ( tj ona strana ulice kod tehnomanije) je raskopana  tako da deluje da oslobadjaju JG od cevi

Link to comment
da li je moguce da planiraju da grade sa leve strane agostina neta? 
Hehe ode tvoj pogled?
Cenim da se na NBG merka svaki kvadrat pogotovo ako je infrastruktura tu... Iako je ta infrastruktura prilično opterećena već

... Shiit has hit the fan

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...