Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

U 62. ludilo, i to izgleda iz moje zgrade, neko odvrnuo duhovnu muziku i još i on peva preko. Duže od pola sata traje već. A valjda ga neko iz kuće opominje a on se dere e baš da vidim ko će da mi zabrani
[emoji16]

Sent from my SM-J710F using Tapatalk

Link to comment

instalirali su nam upravo, umesto funkcionalnih, kante za djubre u koje ne moze da se ubaci djubre :blink:

moze mala kesica ili jedna flasha vodoravno.

pretpostavljam da samo zaradjuju, ove su platili, mi cemo sad da zalimo mesec dva, pa ce opet da donesu neke druge, isto za budzetske pare :unsure:

sent from bubamoto

Link to comment
instalirali su nam upravo, umesto funkcionalnih, kante za djubre u koje ne moze da se ubaci djubre blink.png

moze mala kesica ili jedna flasha vodoravno.

pretpostavljam da samo zaradjuju, ove su platili, mi cemo sad da zalimo mesec dva, pa ce opet da donesu neke druge, isto za budzetske pare unsure.gif

sent from bubamoto


Da nisu reciklažne, za papir i plastičnr flaše?



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
Da nisu reciklažne, za papir i plastičnr flaše?    

... Shiit has hit the fan...

 

 

 

 

mozda smo umesto normalnih 8 kanti u bloku (i jedinih) dobili 8 reciklaznih za papir i flashe [emoji38]ol:  

ne bi me chudilo.

 

sent from bubamoto

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment

Razjebaće sve!

 

 https://www.facebook.com/387127381890984/posts/620663491870704/

 

 

... Shiit has hit the fan...

 

 

 

 

 

Link to comment

Odvratan sam znam, ali tako bih voleo da pukne na par mesta i pokulja vodurača baš onako ozbiljno...msm da jedino tako nešto možda može uticati na ovo što se dešava. Neverujem da skupovi mogu delovati otrežnjujuće i ubediti nadležne da počnu da primenjuju zakon...mlako je sve to za ovu bandu.

Još ako stvarno budu doneli nova pravila i zakone, (iako odličan zakon postoji već 100g. samo ga treba primeniti) kako je već neko najavio, msm govnar vesara, teško će biti nekog uspeha.

Voleo bih da grešim.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...