Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
On 12.4.2020. at 12:15, Nikodije said:

posebno ovaj moj deo na potezu fontana - stari merkator - hotel jugoslavija. to su komunisti tako dobro napravili i osmislili...

... jesu vala, slava im.

 

1 pitanje: jeste li dobili račune za struju?

Link to comment

Nisam dobio racun za struju, ni zena za MTS, samo komunalije.


Racun za struju mozes da vidis na   http://portal.edb.rs/domportal_js/faces/common/Login.jspx

 

tako sto upises svoj EDB broj, a kao sifru upises JMBG lica na koji se vodi struja, ime na racunu. Cim se ulogujes traze da promenis pass i tu imas uvid u sve racune unazad bar godinu dana.

 

Tako placam vec 2-3 meseca unazad, posto je racun na zenu, a ona je tvrdoglava da ode do banke i napravi trajni nalog :D

 

 

Edited by Milosh76
Link to comment

Ako imas ugovor za stan, tu imas i JMBG vlasnika, uz malo srece to je i ime na racunu za struju :D 

 

Inace da pohvalim gospodina iz Infostana koji mi je ljubazno 2 puta odgovorio da su svi racuni za infostan placeni, iako sam insistirao da na racunu pise neki dug (zapravo platio sam racun od proslog meseca, nakon pravljenja racuna za ovaj mesec). I to je odgovorio mailom u roku od mozda sat vremena.

 

Jos samo zenu da ubedim da placa racune na svoje ime preko trajnog naloga i banke i redovi me nece videti :D

 

Cak i Komunalno pogrebno funkcionise online... registrujete se, pokupite podatke za placanje i produzite zakup grobnog mesta (malo morbidno, ali funkcionise)

Link to comment
6 hours ago, pt 2.0 said:

... jesu vala, slava im.

 

1 pitanje: jeste li dobili račune za struju?

nismo

bas jutros to bila kucna tema :fantom:

ali najvazniji deo je da su komsije iz ulice pored dobili pre neki dan, a ubedjeni smo da je do sad to uvek noseno istovremeno

Link to comment
2 minutes ago, levi said:

jesmo za ovo rekli da ne može bez odlaska u elektrodistribuciju?

Naravno da moze...bas kao sto sam opisao...

 

EDB broj je user... JMBG osobe cije je ime na racunu je password i to je to. Posle prvog logovanja promenis pass i to je sve.

 

Uradio to pre vise meseci i pre bukvalno nedelju dana, bez ikakvog problema

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...