Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

11 minutes ago, Ravanelli said:

 

koliko vidim ovde se ruši bivši bk univerzitet pored arhiva i gradi ova grdosija

 

ne

ovo je na drugom kraju palmira toljatija, iza suda kod džona kenedija

Link to comment

@Barti66

da, ali dokle može da ide? sada ima jako mnogo kvadrata u planovima

mislim da će uskoro doći do zasićenja i onda pad cena

 

slušao sam na radiju baš reklamu za wellport. prodaju stanove u poznoj fazi izgradnje. možda je zasićenje već na pragu?

 

Edited by Ravanelli
Link to comment
 
dosta ljudi koje znam  kupuju stanove od 2+k evra ili tako nešto
jeftini krediti, ljudi moraju da se skuće jer dolazi dijete, imaju neku ušteđevinu i onda ulete u kredit i reše to
 
btw ovaj merin je dobar investitor. radili su par naoko super projekata
koliko vidim ovde se ruši bivši bk univerzitet pored arhiva i gradi ova grdosija
samo što je stari merkator realno ruglo kakvog nema
Promašio si skroz, to je, kako samo ime kaže u Džona Kenedija...
Tamo iza suda...
To je dobra lokacija.
Mada imaju neko "filozofiranje" sa terasama koje meni nije jasno...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
1 minute ago, Ravanelli said:

 

da, ali dokle može da ide? sada ima jako mnogo kvadrata u planovima

mislim da će uskoro doći do zasićenja, za jedno par godina i onda pad cena

 

slušao sam na radiju baš reklamu za wellport. prodaju stanove u poznoj fazi izgradnje. možda je zasićenje već na pragu?

 

I ja mislim isto.

Prošle godine su mi nuđena dva stana u TB pored onog novog restorana po ceni koja je zaista bila povoljna u odnosu na trenutne, tada je bila samo faza pripreme radova. Nisam uzeo jer mi lokacijski nisu po volji a i obavezali me da ne prodajem narednih 5 godina. Sad vidim cena je i dalje ista kada je objekat već odmakao ohoho.

Msm da čak nude i povoljnije nego u startu. Videćemo dokle će ovo ludilo trajati.

Link to comment

Potpuno ludilo...
Tu u TB na raskrsnici sa Herojima sa košara Exing završava zgradu, već je ograđen plac za još jednu zgradu...

Inače ovi iz Wellporta su napravili veliku svinjariju prema kupcima i prvoj zgradi, po prvom planu trebalo je da tu u okviru bloka bude lep veliki park, međutim ladno su promenili ideju i grunuli još jednu zgradu od jedno 15-ak spratova...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
1 hour ago, Frank Pembleton said:

Vesara se modernizovao...
Ovo su nova vozila Parking servisa koja će uskoro vršiti snimanje tablica i automatsku kontrolu naplate parkiranja, kao i slanje kazni za nepropisno parkiranje...

tapatalk_share_-423285625_compressed-01.jpg



... Shiit has hit the fan...
 

 

Jebo sam im mater..ja mislio mere zagadjenje.

Link to comment
32 minutes ago, Frank Pembleton said:

Potpuno ludilo...
Tu u TB na raskrsnici sa Herojima sa košara Exing završava zgradu, već je ograđen plac za još jednu zgradu...

Inače ovi iz Wellporta su napravili veliku svinjariju prema kupcima i prvoj zgradi, po prvom planu trebalo je da tu u okviru bloka bude lep veliki park, međutim ladno su promenili ideju i grunuli još jednu zgradu od jedno 15-ak spratova...

pa to je vec klasika

Link to comment

i tu chovek ne moze nishta, kad mu izbiju nevidjene pare na prichu da ce neshto da izgleda nekako i da ima park, posle kad ne samo da nema park nego gledaju u supu preko puta, a pare cao? jel im kazu a shta ste mislili za te pare?

Edited by gospa buba
Link to comment
i tu chovek ne moze nishta, kad mu izbiju nevidjene pare na prichu da ce neshto da izgleda nekako i da ima park, posle kad ne samo da nema park nego gledaju u supu preko puta, a pare cao? jel im kazu a shta ste mislili za te pare?
Mislim da su se fino "zaštitili" u ugovoru...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

tu mi je 1 vrh ona, u osnovi, kružna zgrada koju su nabudžili između falkenštajnera i džerija gde je kvadrat bio 2.5-3€ 
pa su im nabudžili još i osmospratnicu na svu muku
 

posle se neki selebriti bunio

 

 

a cene su otišle u nebesa

bezmalo 100%(po cenama iz oglasa)

:ohmy:

Link to comment

prodavalo je kao stambenu, a valjda je prvobitna namena bila poslovna

 

bile gajbe od 100 i kusur i 300 kvm

 

 

a min 4 godine su zvrjali betonski blokovi i pretendovali da postanu novi gro rad

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...