Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

3 hours ago, radisa said:

Ja u to sa dijagonalom teško mogu da poverujem... 

nisam ni ja dok nisam nashla struju di se nisam nadala. ne lichi ni na dijagonalu, a koju geometriju sledi, josh nije sasvim jasno...

Link to comment
3 hours ago, miki.bg said:

A šta si hteo, šta bi ti bio dovoljno dobar dokaz, da sam ja lično provaravao stan pa da ti kažem kako su radili? Jedi govna.

Da. 

Nema potrebe da budes nervozan, trebas biti ozbiljan divljak da instalacije stavljas dijagonalno i da posle nosis nekoga na dusi.

Link to comment

Kada su kod mene štemovali zidove u stanu instalacije u kuhinji su bile dijagonalno. Zgrada iz 1965. zlatno doba SFRJ. Šta se sada radi mogu samo da zamislim.

Link to comment
4 hours ago, čekmeže said:

Kada su kod mene štemovali zidove u stanu instalacije u kuhinji su bile dijagonalno. Zgrada iz 1965. zlatno doba SFRJ. Šta se sada radi mogu samo da zamislim.

izlapeli forumaši. ja se sećam priče o dijagonalnim i vijugavim instalacijama još iz doba kada je vasudeva bio na forumu. samo ne znam na kom topiku... pisalo se naveliko.

Link to comment

Verovali ili ne ja sam te dijagonale vidjao po zgradama koje su pravljenje iz 1923.

 

Nadam se da danas niko normalan to ne radi.

Edited by Блок_64
Link to comment
  • 2 weeks later...

Bili su i danas kod pijace, onaj deo gde su pečenjare i menjačnica, i stavljali su narodu neke kao drvene čaše na leđa.

Sent from my SM-J710F using Tapatalk

Link to comment

apa naravno, nova lokacija na suvom, ugostiteljski objekti, zashto ne i trzni centar. shta pa na ushcu ima upotrebnu vrednost :dry:

bilo je pitanje trenutka.

sent from bubamoto

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...