Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

1 hour ago, djordje geprat said:

napisah "pretpostavljalo se". iz tvog, ispada da se radi o dripcima, ustanovilo se već za direktora filharmonije, tu je i operska diva.........

a, kakvi su, da su, ipak bi se očekivalo da su iznad nekakvog martinovića, gojkovićke, rističevića......

Ko ti je napisao da je on nesto da bi pretpostavljao? Novinari tabloida koji su saradnici DBa. (Treba li idiotima koji su ovde modovi da kacim koliiko novca dobijaju iz budzeta? Malo morgen.)

 

Na osnovu cega ti sebe stavljas ispred Gojkovicke naslednice poznate advokatske Vamilije iz Novog Sada? Jednostavno takvi su vecinom advokati u Srbiji. Risticevic je poznati latifundista u Banatu i ubojito koplje rezima aka sluzbe DBa. Ko inace njemu nabavlja podatke za blacenje ljudi u Skupstini nego saradnici koji rade u Republickom fondu. Naravno posle zastareva postupak. To nije neazurnost sudstva no dejstvo Sluzbe. 

Link to comment
12 hours ago, fonTelefon said:

Vi te kasape iz Tirsove smatrate za autoritete neki qrc palac jer vam seku decu, a cesto su obicni dripci. Prethodni direktor Dragan Vukanić je trazio javno picke svakoj zeni kao predsednik Vozdovca, bivsi dobrovoljac sa kninskog ratista sada je sovjetnik u ministarsrtvu zdravlja. I on je radio na uzimanju para za obnovu masakrirane zgrade. To su sve nekontrolisane budaletine. Jadan od najkorumpiranijih slojeva u srpskom drustvu su upravnici u medicinskim centrima i ustanovama. Prosetaj se do Tirsove i raspitaj se malo o ovome. 

 

+1

Muke sam i ja imao tamo sa njima.Sve kao neki priznati kurcevi doktor a ono moj do mojega.

Jednom je zena spasila zivot,drugi put idioti detetu su konstatovali da je ipak prelom na koontroli posle 4 dana....ma bolje da ne pisem o tim smradovima.

Link to comment

od koleginice kumovi kupili gajbu tamo. bilo je extra, al to je bilo pre nego što su počeli da zidaju ovaj neboder na uglu. sad ne znam kako je kad ti je gradilište podnnosom

Link to comment

meni je neprekidno gradilishte podnosom. naviknesh se. kad zavrshe shockirash se i radish koje dve godine adaptaciju na mikroklimatske promene :dry:

 

kad jedni degenerici prestanu da udaraju chekicima u pola 7 pochnesh da primecujesh gracko zelenilo, takodje degenrike, kako kose u pola 7. sve u svemu, pola 7 je odgovor na sva pitanja :D

Edited by gospa buba
Link to comment

Na mestu pokojne pekare Milos, na uglu Djindjica i Umetnosti, zasadili drvece! Ne znam koji im je djavo bio, ali tamo je zasadjeno novo mlado drvece uz trotoar, ostalo ce verovatno pretvoriti u parking...

Link to comment
2 minutes ago, Milosh76 said:

Na mestu pokojne pekare Milos, na uglu Djindjica i Umetnosti, zasadili drvece! Ne znam koji im je djavo bio, ali tamo je zasadjeno novo mlado drvece uz trotoar, ostalo ce verovatno pretvoriti u parking...

i to ozbiljno drvece.

 

kako lepo moze kad je iz inata :s_w:

Link to comment
Na mestu pokojne pekare Milos, na uglu Djindjica i Umetnosti, zasadili drvece! Ne znam koji im je djavo bio, ali tamo je zasadjeno novo mlado drvece uz trotoar, ostalo ce verovatno pretvoriti u parking...
11 parking mesta. Drveće je dekoracija...




...shiit has hit the fan...

Link to comment
On 28.6.2019. at 22:34, kud u maglu Simoviću said:

od koleginice kumovi kupili gajbu tamo. bilo je extra, al to je bilo pre nego što su počeli da zidaju ovaj neboder na uglu. sad ne znam kako je kad ti je gradilište podnnosom

Hvala na odgovoru.Kum je kupio stan u West 65 i mislim je da je to preplaćeno za nekoga ko je dobar deo svoje ušteđevine dao za to,ali dobro,svako bira kako misli da mu je najbolje...

Edited by Milošica
Link to comment
Hvala na odgovoru.Kum je kupio stan u West 65 i mislim je da je to preplaćeno za nekoga ko je dobar deo svoje ušteđevine dao za to,ali dobro,svako bira kako misli da mu je najbolje...
Da ne ulazim u cifru, ja sam sa više mesta čuo da stanovi po kvalitetu odskaču od ostalog okolo. U plus naravno.
E sad cela lokacija mislim da jeste precenjena...




...shiit has hit the fan...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...