Jump to content
gospa buba

NOVI BEOGRAD

Recommended Posts

Frank Pembleton

Pa  ja tipujem na to...

zatim onaj mali tržni centar i ona livada...

Takođe ima indicija da se onaj vrtić i "medicina rada" spremaju za rušenje i da su već zatvorili kombinaciju da se A Blok proširi i na taj deo

Willow

Nemoj da zezaš da hoće da grade nešto na mestu onog zanatskog centra i livade koji se nalaze sa leve i desne strane šetališta? To je ludilo. Koji ološ je to smislio? Nadam se da im neće proći.  

Frank Pembleton
Just now, Willow said:

Nemoj da zezaš da hoće da grade nešto na mestu onog zanatskog centra i livade koji se nalaze sa leve i desne strane šetališta? To je ludilo. Koji ološ je to smislio? Nadam se da im neće proći.  

A hoće...

U 45-om već su odmakli, sećaš se da s SPC upisala tamo na zemljištu...

Bode to njima oči, a infrastruktura je već tu...

Willow

Nemam reči. Sjebaće najlepši deo šetališta. Nadam se da im nećemo to dozvoliti. 

Frank Pembleton

Pričao sam sa jednom ženom koja je iz ovog udruženja koje se okupilo oko ovog na Gardošu . Ona kaže: Mi smo zakasnili...

Barti66
3 hours ago, Willow said:

Nemam reči. Sjebaće najlepši deo šetališta. Nadam se da im nećemo to dozvoliti. 

+ Meleon

70. I 45.

Frank Pembleton
56 minutes ago, Barti66 said:

+ Meleon

70. I 45.

Pazi ja mogu da zamislim "privatnog investitora" koji se šeta tim blokovima i srčka mu lupa kako bi mogao da "popuni" te zelene praznine betonom...

Barti66

I ja naravno...to me i plaši.

Fino, mirno, prostrano, mltn netaknuta priroda na par desetina ili stotina metara...eto prilike za dobru zaradu. Pa kada se gajbe po onoj savadi i a bloku rasturiše očas posla, a nije baš, bar po meni, lokacija top, kako li bi tek ovo planulo :cry:.

mozzer

@Frank Pembleton

I ja imam takve informacihe za Blok 70. U toku je izrada novog PDR (verovatno Direkcija za izgradnju) , pa bi knda trebao da bude Javni uvid

Edited by mozzer

Frank Pembleton

Lezilebovich

Na današnji dan 1948. zvanično počinje izgradnja Novog Beograda. Srećan praznik 🎉

Frank Pembleton

Malo sam dosadan ali Jbga...

I danas će od 09-13 biti pultovi za propagiranje akcije da se ne uprpasti savski kej ... Potpisuje se peticija, ali to je deo toga da se ljudi malo dignu i osveste šta im ovi kreteni spremaju...

Ko bude prolazio nekasvrati da popriča sa ljudima da se ispričaju daju ideje za delovanje da ne bi Vesara i ekipa promuvali neki horor od zalivanja betonom i potpune komercijalizacije prostora...

gagilija

sutra kod pijace 9-13 plus teatar na savi 13-19

Frank Pembleton
1 hour ago, gagilija said:

sutra kod pijace 9-13 plus teatar na savi 13-19

FosRWPm.jpg

EBegIle.jpg

NMGKVqR.jpg

Edited by Frank Pembleton

Frank Pembleton

bili fanas na pijaci od 09-13