Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
8 minutes ago, Dnaralaske said:

Haha više ljudi brani kuće nego nasip :D blok 45 je zreo za jedno temeljno betoniranje

Još uvek je tim ljudima dobro, bole ih tuki...

Biće posle kuku zgazio me na nasipu...

Ali neka mogli su da jebu mater ovima samim ukidanjem saobraćaja...

Link to comment

Pa ne može da garantuje bezbednost ljudima koji su došli na prijavljeni skup, jer im bezbednost ugrožava neprijavljeni skup, koji je sprečio blokiranje saobraćaja na putu na kome je saobraćaj zabranjen. Ako pitaš to. Ako me pitaš za pride, samo me podsetilo na ono kad policija kaobajagi ne može da garantuje bezbednost.

Link to comment

Ok. Razjašnjeno.

 

 

 

Inače bilo "zanimljivo".

Kreteni su doveli i ekipu  za zastrašivanje...

Biće veselo ove sezone...

Edited by Frank Pembleton
Link to comment

Neko od njih je pominjao kako bi rešili problem sa protestom lako, ali ovi što protestuju sve snimaju.

Bio je i neki policajac u civilu koji je komentarisao kako bi im trebalo spaliti par kuća i kako ovo nije ništa u odnosu na betoniranje kod ostružničkog mosta.

E a što se ne protestuje ispred opštine, saobraćajne policije ili tako nešto?

Link to comment
8 hours ago, Dnaralaske said:

Neko od njih je pominjao kako bi rešili problem sa protestom lako, ali ovi što protestuju sve snimaju.

Bio je i neki policajac u civilu koji je komentarisao kako bi im trebalo spaliti par kuća i kako ovo nije ništa u odnosu na betoniranje kod ostružničkog mosta.

E a što se ne protestuje ispred opštine, saobraćajne policije ili tako nešto?

Naravno, bilo je sinoć par ozbiljnih "zaletanja" no kad vide da se snima ustuknu... Jednoj devojci iz organizacije su se tako isprečili dva bilmeza i ona se okrenula i pozvala pandura i ova dvojica brže bolje se sklonila. Jasno je sinoć da su dovukli ekipu "da se obračuna" ali su ustuknuli od mobilnih telefona i murije.

Murija se ponašala sramotno, oni su se pravili ludi što je nekome ,ko je prijavio skup u muriji i to mu odobreno, onemogućeno da taj skup sprovede....

I dalje mislim da je sramota za stanovnike blokova da se ne pojavljuju na ovim protestima...

Edited by Frank Pembleton
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...