Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

3 hours ago, gospa buba said:

shta je to tachno promenada i zsdhto je bolje od ovog sad?

sent from bubamoto
 

 

stare ploce na keju koje nekoliko decenija izdrzavaju sasvim pristojno se zamene stampanim betonom fakturisanim kao da je od abonosovog drveta, pritom se one mrtve zelene povrsine izmedju keja i nasipa oplemene i pretvore u parkinge a mogu i neke kafane da se podignu umesto tog mrtvog zelenila a sta fali i neka novogradnja od 10 spratova izmedju savskog keja i recimo dvospratnica u 45 i 70 bloku, takoreci estetika tomine kucerine i ostale ekipe sa savskog nasipa da se prosiri od 45 do 70a bloka. dakle gradjanko kako ne vidite u cemu je nbg promenada bolja. tako je to kada imamo gradskog arhitektu koji je beograd video prvi put kada je dosao da preuzme kupljenu diplomu arhitekte, covek nema predrasuda kao dekadenti iz kruga dvojke i staaaroooog novog beograda i otvoren je za nove ideje

 

i dobro vece :) 

Link to comment
E moj ti, gradski arhitekta je staaari beogradjanin iz kruga dvojke...

Sent from my F8132 using Tapatalk


mhm. sa gradjevinskim poreklom pride. al genetika zajebana rabota, nikad ne znash koje ce da nikne :ph34r:

sent from bubamoto

Link to comment
1 hour ago, palikaris said:

E moj ti, gradski arhitekta je staaari beogradjanin iz kruga dvojke...

Не пада снег да покрије брег, него да свака зверка покаже траг... :sleep:

Link to comment

Pa propustili ste najjači deo  intervjua

Quote

Kako je istakao, kada bude počeo da se gradi novi Savski most, stari Savski most će biti prebačen ovde, gde će takodje biti napravljen parking.

"Na taj način građani ovog dela grada će moći da, bez ikakvih problema, pešice pređu na Adu Ciganliju, čime ćemo rasteretiti ulaz na Adu Ciganliju, što je veoma važno, posebno leti", zaključio je Vesić.

 

 

 

ima da zaseru kej ni drvo neće ostati .. napraviće neko sranje sa šetalištem od plastike  i betona

Link to comment

Da nastavim sa Beograd topika:

 

Tu se zapatila ozbiljna hoštaplerska ekipa, Imaš onoga što drži korzo , formu, i potonuli suvenir (na čijem mestu sad niče još veća grdosija).
Imaš sad nalet onih "kockastih" splavova koji se iznajmljuju "na dan" za žurke i muzika tresti sa njih do 4-5 ujutru. Natrpali su se tako gusto, da se više reka ne vidi...
Po nekim informacijama Vesićeva rođaka je vlasnik dva splava one pivnice i još jednog...

Link to comment

+1. Ja sam odustao od šetališta, sve ređe tuda idem, muka mi od splavova koji su sjebali obalu i prilaz reci. Recimo, oni kockasti splavovi "Cunami house" za žurke, nakotili su se ko pleve. Sada ih već ima 7 ili 8, pojavili su se i u bloku 70. Kulovii koji kolima voze preko nasipa i parkiraju nasred šetališta do ulaza na splav i onda drkaju tehno do pet ujutru. Sve u svemu, najebali smo.

Link to comment

Najbolja je setnja ujutru - moze i rano u 06, a moze i u pola 9 na Gusar na kafu... osim toga moze popodnevna kafa oko 17 - najkasnije 19 i to je to... kasnije ne zalazim tamo...

 

@Frenk zaista jezivo da se bas niko time ne bavi u gradu... u stvari - i ja sam lud - pa bavi se - Vesic... strasno kakvi lopovi i g....

Link to comment
2 hours ago, Willow said:

+1. Ja sam odustao od šetališta, sve ređe tuda idem, muka mi od splavova koji su sjebali obalu i prilaz reci. Recimo, oni kockasti splavovi "Cunami house" za žurke, nakotili su se ko pleve. Sada ih već ima 7 ili 8, pojavili su se i u bloku 70. Kulovii koji kolima voze preko nasipa i parkiraju nasred šetališta do ulaza na splav i onda drkaju tehno do pet ujutru. Sve u svemu, najebali smo.

 

gde su ti splavovi?

 

meni su tu jedina mesta gde idem tosa i guja...  nadam se da ce.oni istrajati. tosa hoce sigurno, bar dok je on ziv.

.

Link to comment
2 hours ago, mozzer said:

Najbolja je setnja ujutru - moze i rano u 06, a moze i u pola 9 na Gusar na kafu... osim toga moze popodnevna kafa oko 17 - najkasnije 19 i to je to... kasnije ne zalazim tamo...

 

@Frenk zaista jezivo da se bas niko time ne bavi u gradu... u stvari - i ja sam lud - pa bavi se - Vesic... strasno kakvi lopovi i g....

Quote
Savski nasip
Објавио/ла: Oliver Ilic · 
 
7. септембар у 16:56 · 

NOVO!
Fotografije od pre sat vremena
Neko je krenuo da kopa kanal u samom nasipu!!!
Po rečima profesora, kopanje kanala na samom nasipu je još gore za stabilnost nasipa od njegovog bušenja.
Nasip koji od poplava štiti više od 100 000 je na ovom mestu sada trajno oštećen.
Sumnjamo da NN lica izvode ove radove.
Delite, bitno je!
p.s. ukoliko ste tu negde u blizini, fotografišite šta se dešava i osobe koje zateknete da kopaju.
Pratite FB stranu Savski nasip, hvala.

 

Edited by Frank Pembleton
Link to comment

samo sam se pitala kad ce i to doci na red i evo....pocev od tih sabanskih splav na dan fora bilo je jasno da se nesto sprema. a zasrace jer to im je trade mark jbg. najbolje da ograde bodljkavom zicom i da ne pustaju sirotinju na savu

Link to comment
10 minutes ago, nenad said:

 

gde su ti splavovi?

 

meni su tu jedina mesta gde idem tosa i guja...  nadam se da ce.oni istrajati. tosa hoce sigurno, bar dok je on ziv.

.

Pa Tosa hoce sigurno, stari je to "saradnik"...

Samo je pitanje koliko ce njega to da zanima posto siri biznis, vec ima dava pristana za izvlacenje i servisiranje vecih camaca, jedan tamo kod onih debila medju onim hacijendama iz bloka 45 i jadan ka toplani...

Link to comment
3 minutes ago, gagilija said:

samo sam se pitala kad ce i to doci na red i evo....pocev od tih sabanskih splav na dan fora bilo je jasno da se nesto sprema. a zasrace jer to im je trade mark jbg. najbolje da ograde bodljkavom zicom i da ne pustaju sirotinju na savu

Sprema se nova regulativa na nivou grada, sto se tice splavova itd...ja mislim da su Vesara i drugari sad krenuli da se parkiraju, da bi mogli da kmece kako imaju "pravo prvenstva"...

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...