Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

Iskreno ja mislim da neće oni tamo crkvu , nego će da budu suinvestitori za neke baje, kao ono kod novog Merkatora....
 
Plus verovatno će da iskoriste "autoritet crkve" da počiste onaj zanatski centar i bubine kafane...
dobro jasno je da hoce pare, tu nema dileme nit je bilo ikad.

sent from bubamoto

Link to comment

pitaj velju on se bavi katastrom. 

spc je u postupku restitucije na jednoj parceli u b45 gde je planirano da se zida škola pa postoji bojazan da će umesto školice da nikne crkvica +parohijski dom+sve što crkvi treba 

Link to comment
11 hours ago, beta kentauri said:

pitaj velju on se bavi katastrom. 

spc je u postupku restitucije na jednoj parceli u b45 gde je planirano da se zida škola pa postoji bojazan da će umesto školice da nikne crkvica +parohijski dom+sve što crkvi treba 

 

crkva je zlo i treba ih ukinutii to niko ne spori ali sta ce u b45 jos 1 skola?

20.oktobar se prepolovio po broju dece u odnosu na 80-te, ne verujem da je u Branku situacija drugacija. Ili mozda gresim?

Link to comment

koji su nebitni ukoliko se ne poklapaju sa demografskim parametrima...

osim ako Slavica ne krene da plodi babe po blokovima - od 9 ili 10 odeljenja po generaciji ( sa 35+djaka) dosli smo do 6 sa 20-tak djaka i tu nijedan urbanista ne moze nista

Link to comment
27 minutes ago, jorma shparga said:

Trohodisnjak zvuci kao neko bice iz Ratova zvezda ( a ja sam iz 3 puta provalio da je rec o trogodisnjacima :blush:)

:lolol:

 

Link to comment
15 hours ago, Barti66 said:

Ček, aj nek mi neko objasni šta to hoće da nasade u 45-om...crkvu? Gde tačno?

Nisam siguran da će tu 1 Crkva da nikne... Eno tamo prekoputa novog Merkatora 

15 hours ago, beta kentauri said:

pitaj velju on se bavi katastrom. 

spc je u postupku restitucije na jednoj parceli u b45 gde je planirano da se zida škola pa postoji bojazan da će umesto školice da nikne crkvica +parohijski dom+sve što crkvi treba 

Nemoj tako izgleda kao da nešto znam o tome...

Pitao nekog pravnika on mi kaže da ta "zabeleška" o restituciji, ne mora da znači da se odnosi na tu konkretnu parcelu. Ona može biti "predmet trampe" tj. grad treba crkvi da vrati neki plac u gradu pa joj onda nudi te placeve gde je "mrtvo zelenilo" (© by Siniša Mali)...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...