Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

što bi skopjanci bili najgori od sviju. onomad sam pisao ganguli na tw sa tom idejom. nije me udostojio ni odgovora

Link to comment

što bi skopjanci bili najgori od sviju. onomad sam pisao ganguli na tw sa tom idejom. nije me udostojio ni odgovora

vidish. a nama se redovno javlja -_-

 

a shta si teo, barokni novi beograd? ^_^

 

 

 

edip. a nemash pojma kako je mocan ovaj gararinski spomenik u moskve. mi mozemo da precvikamo na pola :D na trecinu -_-

Edited by gospa buba
Link to comment

ma ne samo neku bistu il nešto slično, a tad je bila godišnjica leta

 

a da junior, napiše koje slovo ganguli u to ime. ima tri sladoleda u moritz ice-u

:)

Link to comment

ma ne samo neku bistu il nešto slično, a tad je bila godišnjica leta

 

a da junior, napiše koje slovo ganguli u to ime. ima tri sladoleda u moritz ice-u

:)

ih, on ima bash dobre veze i u moritzu :D

 

umrezen klinac -_-

Link to comment

jel u ovom novobeogradskom?

sad sam vido da mi je takoreći u komšiluku

:fantom:

u svakom.

 

fan je, ima popuste, dojave novih ukusa, svashta neshto.

Edited by gospa buba
Link to comment

Ma nema menjanja bre...Šta sad i gandi u jednom trenutku neće valjati? Kao malo ima novih ulica mrš bre!

 

 

....shit has hit the fan...

Link to comment

Mislim, da se razumemo, čitava ova "inicijativa" je spin da bi se skrenula pažnja sa rušenja u Savamali. Treba ih zbog Savamale terati do duvara.

Link to comment

odlichno. onda cemo njih da smaknemo, tj opet :ph34r:

 

Smaknucemo neke slovenacke partizane koji nisu imali veze sa Beogradom da bi uveli ruske crvenoarmejce koji jesu oslobodili Beograd. Ako se bas insistira da se tako ,,oduzimo" oslobodiocima Beograda, meni je to OK. Siguran sam da ima ulica posvecenih pohorskom bataljonu u Sloveniji.

 

A Goce Delceva i treba da se promeni.

 

Vi sa NBG ima da prodjete kroz tu pricu sa menjanjem ulica isto kao sto smo i mi u ,,starom" delu grada prosli :fantom:

 

Ja najvise inace volim da zajebavam taksiste sa ,,idite do Venizeloseve", ta se najteze zapatila :D

Edited by hazard
Link to comment

Smaknucemo neke slovenacke partizane koji nisu imali veze sa Beogradom da bi uveli ruske crvenoarmejce koji jesu oslobodili Beograd. Ako se bas insistira da se tako ,,oduzimo" oslobodiocima Beograda, meni je to OK. Siguran sam da ima ulica posvecenih pohorskom bataljonu u Sloveniji.

 

 

 

Prvo to nisu bili "slovenački" nego jugoslovenski partizani. Drugo ti ljudi su dali živote u borbi protiv fašizma, dok imamo milion ulica raznih škrbavih kraljeva koji ničim nisu to zaslužili.

Ne mogu da verujem da si se primio da podržavaš inicijativu u koju ni sami hohštapleri koji su je predložili ne veruju.

Link to comment

Goce Delčev je bio bugarski terorista, jedan od osnivača VMRO. 

 

Što ulice nisu dobili i Vlado Georgijev i Vančo Mihailov?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...