Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

Svaki blok je mikrokosmos za sebe,sa svojom posebnom unutrašnjom dinamikom i profilom stanovništva. Brojevi ulaza su namerno konfuzni, omiljena zabava nam je da posmatramo posetioce i vozače kombija kako gledaju unaokolo unezverenih očiju. :lol: I ne, gps tu ne pomaže. Posmatraj blokove kao kosmičke kolonije koje su razdvojene ne prazninom svemira već širokim bulevarima. Doduše, da bi uočio razlike trebaju ti decenije iskustva.  -_-

 

Uzgred, Delenda Blok 45. 

 

To ti kazem...logike bez...imam osecaj da bi se lakse snasao u orijentalnoj kasabi (cue prozivka na racun ,,turskog dela grada" in 3, 2, 1...).

 

 

ja se snalazim prirodno i intuitivno, oduvek. a uopshte nisam iz kraja  ^_^

 

 

To je zato sto si fizicar, pa se odlicno snalazis u n-dimenzionalnom prostoru. Ja sam stao na transformaciji iz pravougaonih u polarne koordinate :(

Link to comment

To je zato sto si fizicar, pa se odlicno snalazis u n-dimenzionalnom prostoru. Ja sam stao na transformaciji iz pravougaonih u polarne koordinate :(

e! batice! pa ti si stao mnogo rano :o

 

uzecemo ti to kao okolnost ^_^

Link to comment

Ponovo renoviraju fontanu u Studenjaku, koja je renovirana pre manje od godinu dana :isuse:

 

Možda im je ostala još koja u šteku koju treba negde da postave. 

Link to comment

 

Vesić je rekao da će Komisiji za spomenike i nazive trgova i ulica biti predloženo da dosadašnja ulica Goce Delčeva na Novom Beogradu dobije ime Bulevar maršala Tolbuhina, a Pohorska ulica da dobije ime Ulica generala Ždanova.

 

:cry: :cry: :cry: :cry:

 

da se razumemo, svakako treba da imaju ulice, ali ne dirajte im pohorsku i goce delčeva :(

Edited by Lezilebovich
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...