Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

On 6.10.2018. at 23:05, vathra said:

Extra!

Očekivao sam na početku da će da uđe kod Apua u radnju.

 

Gde se ono na kraju fajtaju? Zmaj?

 

Tek sada sam pročitao poruku - enterijer za fajt je prizemlje BIGZ-ove zgrade, teretni lift i dupla metalna vrata sa rezom nepogrešivo odaju mesto, kao i drvenarija oko prozora. 

Link to comment
On 2.11.2018. at 19:44, renne said:

neki jebeni maraton ponovo

 

F3Rk9lMaHR0cDovL29jZG4uZXUvaW1hZ2VzL3B1b

 

Trebalo bi da mogu da se izvučem na auto-put - O.brigada - Stari merkator. Nadam se. To mi sutra jako treba. I to dva put.

 

Tri bambija za onog ko uspe da nađe ovu informaciju na sajtu Studija B.:dry:

 

Link to comment

Veliki demokrata i borac protiv fasista Vesic Goran resio je da satre Nemacki paviljon zarad BNV. Tu negde u blizini nam je prvi put Filips prikazo TV 1938 godine.  Kako li je sada njemu tesko.

 

 

https://www.blic.rs/vesti/beograd/necete-prepoznati-novi-beograd-nove-saobracajnice-od-usca-do-sava-centra-a-bice-i/f6n2w2j

Link to comment
  • 3 weeks later...
On 5.11.2018. at 16:22, fonTelefon said:

Veliki demokrata i borac protiv fasista Vesic Goran resio je da satre Nemacki paviljon zarad BNV. Tu negde u blizini nam je prvi put Filips prikazo TV 1938 godine.  Kako li je sada njemu tesko.

 

 

https://www.blic.rs/vesti/beograd/necete-prepoznati-novi-beograd-nove-saobracajnice-od-usca-do-sava-centra-a-bice-i/f6n2w2j

što jes' jes', i ja mrzim to đubre ali odavno je zacrtano  da se ulica vladimira rolovića poveže sa ušćem. i, logično je da đinđićevbulevar ide dalje. sad, što se tu nalazi ta zgrada, što bi reko jozo na drugom topiku "jebi ga". mora se radi prohodnosti.

 

da se razumemo, da ne peniš na mene, meni se ovaj grad, odavno popeo na spolovilo, prosto mi se gadi šta mu rade a on se ne buni. ovo što pominješ, ponavljam, ucrtano je pre 30 i kusur godina.

Link to comment
1 hour ago, djordje geprat said:

što jes' jes', i ja mrzim to đubre ali odavno je zacrtano  da se ulica vladimira rolovića poveže sa ušćem. i, logično je da đinđićevbulevar ide dalje. sad, što se tu nalazi ta zgrada, što bi reko jozo na drugom topiku "jebi ga". mora se radi prohodnosti.

 

da se razumemo, da ne peniš na mene, meni se ovaj grad, odavno popeo na spolovilo, prosto mi se gadi šta mu rade a on se ne buni. ovo što pominješ, ponavljam, ucrtano je pre 30 i kusur godina.

Nije ni meni stalo do zgrade Nemackog paviljona, ali tu je ubijen pradeda moje dece u ustaskom logoru, a govno Vesic se ulagivao Izraelcima da ce im u podici memorijal za Jevreje istrebljene 1941godine. Ocigledno je da nece ni njima uciniti a tek mu se hebe za nas. Mogu oni da zacrtavaju sta god pozele u urbanistickom zavodu grada Beograda sta se kad kome okrene. Nacrtan je i BNV jos 1972 i gori i ruzniji od sadasnjeg, postrojeni soliteri kao oni na Banjici. Ocigledno su im draze pare iz UAE.

Link to comment
1 hour ago, djordje geprat said:

da se razumemo, da ne peniš na mene, meni se ovaj grad, odavno popeo na spolovilo, prosto mi se gadi šta mu rade a on se ne buni. ovo što pominješ, ponavljam, ucrtano je pre 30 i kusur godina.

ovaj grad je na smrt posvađan sa prostornim planiranjem i urbanizmom

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...