Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

4 minutes ago, gospa buba said:

i zove se park :rolf:

sent from bubamoto
 

navuko me lezileb

reko vidi park, fontana, kućica za vrapce

 

a ono zgradurina, ima da bude od ivice do ivice parcele. ako zasade jedno drvo i uglave klupu mašala

 

Link to comment

ceo taj deo će biti prelep™. okrugla zgrada na dva metra od šestospratnog kineskog kulturnog centra, a na drugoj strani na 2m od "parka", i još je tu i wiener ... a preko uličice kockice sa 4 sprata iz drugog vremena

Link to comment
14 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

još ovaj car da razbuca energoprojekt, kakav bi tu tek stambeno/poslovni kompleks legao 

 

prave jebeno žarkovo

:isuse:

 

napokon i NBG da izadje na more kao i zarkovo :) takoreci zgrade na rivijeri :D

Link to comment
18 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

još ovaj car da razbuca energoprojekt, kakav bi tu tek stambeno/poslovni kompleks legao 

 

prave jebeno žarkovo

:isuse:

Vratices se ti u kblo...

Link to comment

kad sam se 2002. preselila u blokove nikako nisam kapirala ono novi beograd je samo beton, ono sto sam  tada videla je sirina, zelenilo, bilo je i cak i livada, i bila sam odusevljena kejom i cinjenicom da na 800 metara od kuce imam pravu oazu. u medjuvremenu, zelenila je sve manje, zgradurina sve vise i sad ce izgleda stvarno biti beton beton samo beton. neko je napisao da ide samo gornjom stazom po keju...da, to je to. sve redje idem na kej, gornjom stazom, i eventualno srednjom. dok je bude.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...