Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

ja bih rekla da su u toj priči oko uređenja priobalja splavovi periferna tema. akcenat je na bivšem brodogradilištu i šljunkarama, odnosno prostoru od gazele do toplane gde treba da se gradi cikilion kvadrata.

usput i podignu kote obaloutvrda na +78mnv.

#blokovi18i69

 

Link to comment
13 minutes ago, beta kentauri said:

ja bih rekla da su u toj priči oko uređenja priobalja splavovi periferna tema. akcenat je na bivšem brodogradilištu i šljunkarama, odnosno prostoru od gazele do toplane gde treba da se gradi cikilion kvadrata.

usput i podignu kote obaloutvrda na +78mnv.

#blokovi18i69

 

Jel to Zepterovo?

Link to comment

Šetnja po keju je meni i dalje opuštajuća i volim je, mada sve više špartam srednjom stazom baš iz razloga  nemogućnosti pogleda na reku sa donje staze.

Materijale ne bih poredio, da nije bilo onog Slobinog istorijskog raskopavanja sve bi bilo kao i prvog dana mlt ne...a prohujalo je tričavih 40-ak godina...no svima je jasno šta je po sredi i kakvi su "trendovi" u bratije.

Link to comment
17 hours ago, Barti66 said:

Šetnja po keju je meni i dalje opuštajuća i volim je, mada sve više špartam srednjom stazom baš iz razloga  nemogućnosti pogleda na reku sa donje staze.

Materijale ne bih poredio, da nije bilo onog Slobinog istorijskog raskopavanja sve bi bilo kao i prvog dana mlt ne...a prohujalo je tričavih 40-ak godina...no svima je jasno šta je po sredi i kakvi su "trendovi" u bratije.

 

ma probacu ovog vikenda posle mnogo meseci da prosetam kejom :D ali srednjom stazom naravno :D

 

da, secam se onog raskopavanja kao zbog toplovoda pa posle sve zatrpano ali kao sto kazes, to nije nista u odnosu na ono sto stetocine misle da naprave, slutim da ce im prva gadost biti unistavanje zelenila izmedju keja i nasipa i asfaltiranje i pravljenje parkinga a ako se nadje neki investitor da podigne desetospratnicu, pa dobrodosao im je

Link to comment
4 hours ago, Barti66 said:

Pobrisano ili mi se samo čini?

Što bi bilo obrisano?

SN će probati da traži info o istrazi.

Da vidimo koliko je "revnosna" policija u otkrivanju počinioca...

Link to comment
On 17.9.2018. at 14:44, Frank Pembleton said:

 

За 7,5 милиона могли су халу да направе а не да промене асфалт и поставе два коша.

Сунце им јебем колико краду.

Link to comment
On 28.7.2018. at 9:22, kud u maglu Simoviću said:

između energoprojekta i one jerry(žute) zgrade gde su one barake i muzička škola stanislav binički počeli nešto da građevinski majstorišu. nek prijavi neko ako sazna šta je u pitanju

 

tek su prosle nedelje postavili tablu i grade park.... 

park11 http://www.park11.rs

Edited by Lezilebovich
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...