Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

ta otkud znam, kod nas se zrtvama barata proizvoljno, nekad ih je vishe nekad manje :(

to je onda ko neki spomenik neznanom policajcu, samo shto je znan.

jel se zna dizajn?

sent from bubamoto

Link to comment

Stvarno, koji vremenski period pokriva taj spomenik?

508 pandura je stradalo kada? U ratovima 90-ih, u kojima uzgred nismo ni učestvovali, u nekim intervencijama na Kosovu? 

 

Ja mogu samo da se setim, da tu i tamo, neki policajac odlepi pa pobije porodicu i sebe, povremeno nastradaju i od kriminalne ruke, ali da ih je baš bilo 508?????

Link to comment
Sad videh na tv prilog o spomeniku...
Ovi će sve da opogane!




...shiit has hit the fan....

mislim, ako je umetnik neki realista ko ova muchenica shto vajala vuchica ili neki shurin mali shto ga nisu primili a bash talentovan...

sent from bubamoto

Link to comment
11 hours ago, gospa buba said:

pa neki vatrometi svako malo

bas sam dosao da pitam ako je nekom poznat fenomen vatrometa na nbg. svaki dan, ako ne svaki drugi neko puca vatromete

Link to comment

Није феномен него будалаштина.Синоћ било 3-4 комада.Попели су се на главу и Богу и народу.

Link to comment

Komplet vladavina SNS je jedan vatromet - pravi mnogo buke i impresivno djeluje na djecu, penzionere i neuke, nema nikakve praktične koristi, bilo ko ko ima tri zrna soli u glavi se odavno se smorio time i najveću opasnost predstavlja za civile kad njime rukuje neko nestručan. 

Link to comment
49 minutes ago, James Marshall said:

Komplet vladavina SNS je jedan vatromet - pravi mnogo buke i impresivno djeluje na djecu, penzionere i neuke......

 

Kradem ovo.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...