Jump to content
IGNORED

Ispovesti


omnamah

Recommended Posts

Ko;liko vidim, gotivac je i vladan. Ako ste vec hteli moj nick, evo i vama vaseg. Bas se pitam ko je korumpiraniji ovde. Ja nisam . Ako treba, platicu zivotom , ali necu biti korumpirana ni na koji nacin, ni od koga. I govoricu istinu. Za razliku od mnogih ovde.pazi naslov- licne ispovesti. <_<

Edited by omnamah
Link to comment
  • 1 month later...
  • Replies 86
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • omnamah

    28

  • JozoMujica

    13

  • Indy

    10

  • Viloticka

    8

Samo da ispravim nesporazum, nisam zdravstveni radnik, moja branša nije napadnuta. Nisu svi koji rade u zdravstvenim ustanovama zdravstveni radnici. :wink:
a gde si, sta radis...da nisi u obezbedjenju ? :)
Link to comment
Slušaj da ti kažem nešto - pošto već ne diskutuješ o stavovima već o meni: ta kuknjava na lekare koju ti ovde sprovodiš mi zvuči totalno neargumentovano, egocentrično, hipohondrično i pomalo šizofreno.
Izbaci ovo boldovano i dobices novu predsednicu PiZDe.;)Btw, u ovakvim slucajevima pocinjem da zalim za Pobunjenikom i teta 3ABEPOM. :rolleyes:
Link to comment
Ko;liko vidim, gotivac je i vladan. Ako ste vec hteli moj nick, evo i vama vaseg.
Kakav je bre ovo nickizam? :unsure:
Bas se pitam ko je korumpiraniji ovde. Ja nisam . Ako treba, platicu zivotom , ali necu biti korumpirana ni na koji nacin, ni od koga. I govoricu istinu. Za razliku od mnogih ovde.
:rolleyes:
Link to comment
  • 2 weeks later...
Izbaci ovo boldovano i dobices novu predsednicu PiZDe.;)Btw, u ovakvim slucajevima pocinjem da zalim za Pobunjenikom i teta 3ABEPOM. :rolleyes:
Jel si i ti u obezbedjenju, pa ti nije bitno sta se desava u zdravstvu, nego ti je bitno KO prica sta se desava u zdravstvu?Znam da si oralno veoma aktivan tip, da znas sve o svakome i delis informacije nemilice, ali samo da pitam...nista drugo. /Inace, zapamticmo, ne sekiraj se. Sve je zapamceno/. ;) Jesi li u obezbedjenju ? :) Edited by omnamah
Link to comment
šta je, smeta obezbeđenje u zdravstvu, ne puštaju napolje, a?
bice sablja 2, pa 3, pa 4 ako treba...pa ce gadovi kad tad u zatvore, gde im je i mesto. cool.gif :)jel i ti tako mislis , gotivac, ili pak ne ? :) Edited by omnamah
Link to comment
bice sablja 2, pa 3, pa 4 ako treba...pa ce gadovi kad tad u zatvore, gde im je i mesto. cool.gif :) jel i ti tako mislis , gotivac, ili pak ne ? :)
Ne, ne znam na koje gadove misliš. A nadam se da neće biti potrebe ni za kakvim sabljama, valjda smo sa oružjem završili?
Link to comment

RASKRSNICE put. neko brze neko sporije ide. najcesce nevidljiva putanja za bojazljive.put. idemo....kroz zivot, kroz vreme, susrecuci se sa ljudima, senkama, duhovima.put. na njemu darovi neretko pogresno shvaceni. sve je dar. sve je za nas. mi, mi smo ljudi. ljudi misle, osecaju, ljudi imaju vek trajanja. mi pamtimo, placemo, smejemo se, brinemo, strahujemo, volimo, zelimo, nadamo se, verujemo, sanjamo.ljudi, senke, duhovi...ljudi, senke, duhovi.susrecemo se, sudaramo, dodirujemo, prolazimo jedni kroz druge, mimoilazimo ali vidimo. ponekad zastanemo, svesno katkad i nesvesno, porazgovaramo. na raskrnici.i onda nastavimo, svako svojim Putem, nikad praznih 'ruku'. Intersection.jpg

Link to comment
  • 2 months later...

Био сам код ортака, циркали неко пиво и тињак... Тако пијани смо први чули а онда и осетили један гадан прд. Тад нисам признао, али ево овде виртуелно признајем, јер сам лагао и набедио другог...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...