Jump to content
bus

Imena i prezimena koja su i zajedničke imenice, pridevi itd.

Recommended Posts

Hjortron

el su bili već Istok, Sever i Jug il će bus da banuje?(paz ne postoji ime Zapad, diskriminacija diskriminacija <_< )

Alphons

žemsko ime Dina.

bup
Hm, za ovu Veliku vise ni sam ne znam.
Ima prezime Veliki.
Dodajem i prezime Čekić, jednom mom drugu se nastavnik tehničkog tako prezivao.
Ovih par Čekića koje znam su kratkosilazni ili dugouzlazni (pri čemu pretpostavljam da je alat čekić kratkouzlazni, ali nisam baš siguran u procenu).Milovan, Iva, Tisa, Ruža, ako nisu već bili.

MachineGunEtiquette

Step down, Hercegovina strikes! [unapred se izvinjavam na ponavljanju, lista nije zazivela, steta]Prvo, KOVAČ ima i to sa sve akcentom (nije ungrofinsko, vengo srpsko). A tu su i Ukraden, Zaklan, Prodan, Sudar, Stolica, Vreća ...

Behemoth

...

Edited by Behemoth

расејан
...
Јесмо ли ово већ имали?

Nesh
E da, moj rođak Svemir. Kad bih vam rekao kako se preziva(m), sažalili biste se.
Svemir Šarčević igrao rukomet u Železničaru iz Niša.Videh na jednoj advokatskoj tabli ime Srebrn. Prezime sam zaboravio. Edited by Nesh

Hjortron

prezime Koprivica

KNKNPNKN

ajde malo brze, cekam devetu stranu da dam svoj doprinos temi

slepa živana

prezime desnicaprezime sušaime nirvanaime danime božicaime ivaime senkaprezime i ime novakprezime podunavacprezime starešinaime slobodaprezime knezprezime kraljprezime stanarime goricaime goranprezime kuprešaninime živaime dragaprezime limićprezime primoracruska bajko koliko sam mogla ja sam pomogla. žao mi je ako je nešto već bilo. i moram da kažem da od sinoć smatram da sam preživela moždani udar na nogama, nekada pre... pa ne čujem akcente. toliko

Edited by Ulven

KNKNPNKN

:) fenomenalnosad ja da lupim riplaj na svaki tvoj i eto nas na devetoj strani :)

Delija67

ime Plamen

slepa živana
:) fenomenalnosad ja da lupim riplaj na svaki tvoj i eto nas na devetoj strani :)
čekaj čekaj čini mi se da mogu još :lol:

slepa živana

e da...ime božurprezime glavanime branaprezime solunacime stamenaime srbijankaprezime opsenicaime nevenime vidime bojaprezime krčmarprezime sremacprezime zaklanprezime lojanicaime ognjenime daraime gvozdenprezime polovinaprezime popovprezime puškarime drenedikt: zanela sam se :lol:

Edited by Ulven