Jump to content
IGNORED

Imena i prezimena koja su i zajedničke imenice, pridevi itd.


bus

Recommended Posts

  • Replies 568
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • расејан

    110

  • bus

    79

  • slepa živana

    32

  • Delija67

    31

Hm, za ovu Veliku vise ni sam ne znam.
Ima prezime Veliki.
Dodajem i prezime Čekić, jednom mom drugu se nastavnik tehničkog tako prezivao.
Ovih par Čekića koje znam su kratkosilazni ili dugouzlazni (pri čemu pretpostavljam da je alat čekić kratkouzlazni, ali nisam baš siguran u procenu).Milovan, Iva, Tisa, Ruža, ako nisu već bili.
Link to comment

Step down, Hercegovina strikes! [unapred se izvinjavam na ponavljanju, lista nije zazivela, steta]Prvo, KOVAČ ima i to sa sve akcentom (nije ungrofinsko, vengo srpsko). A tu su i Ukraden, Zaklan, Prodan, Sudar, Stolica, Vreća ...

Link to comment
E da, moj rođak Svemir. Kad bih vam rekao kako se preziva(m), sažalili biste se.
Svemir Šarčević igrao rukomet u Železničaru iz Niša.Videh na jednoj advokatskoj tabli ime Srebrn. Prezime sam zaboravio. Edited by Nesh
Link to comment

prezime desnicaprezime sušaime nirvanaime danime božicaime ivaime senkaprezime i ime novakprezime podunavacprezime starešinaime slobodaprezime knezprezime kraljprezime stanarime goricaime goranprezime kuprešaninime živaime dragaprezime limićprezime primoracruska bajko koliko sam mogla ja sam pomogla. žao mi je ako je nešto već bilo. i moram da kažem da od sinoć smatram da sam preživela moždani udar na nogama, nekada pre... pa ne čujem akcente. toliko

Edited by Ulven
Link to comment

e da...ime božurprezime glavanime branaprezime solunacime stamenaime srbijankaprezime opsenicaime nevenime vidime bojaprezime krčmarprezime sremacprezime zaklanprezime lojanicaime ognjenime daraime gvozdenprezime polovinaprezime popovprezime puškarime drenedikt: zanela sam se :lol:

Edited by Ulven
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...