Jump to content
IGNORED

Imena i prezimena koja su i zajedničke imenice, pridevi itd.


bus

Recommended Posts

  • Replies 568
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • расејан

    110

  • bus

    79

  • slepa živana

    32

  • Delija67

    31

Nisi ubacio ovog Sreću sa prethodne strane. Prvo mu propao reizbor za sudiju, a sada nije izabran ni ovde. :(
Ама јесам... на именима је, не на презименима.
Link to comment
Ja kliknuh na link, naravno angry.gif , na imena i....nema ga Sreća. Nema srece covek, pa to ti je. Ili je nevidljiv? :D
Ено га на С - S . Хм... а да пробаш контрол+Ф5? Мени хоће некад да се деси да ми не освежи, ако шаљем двапут исту страну у истом сату или тако нешто (или можда у истих 6 сати - сервер је негде у Канади и могуће је да негде брља са временима)... ал' то обично буде обратно, тј да се страница уопште није освежила или да ја видим стару верзију и кад јесте, а сви остали виде како треба.
Link to comment
Ено га на С - S . Хм... а да пробаш контрол+Ф5? Мени хоће некад да се деси да ми не освежи, ако шаљем двапут исту страну у истом сату или тако нешто (или можда у истих 6 сати - сервер је негде у Канади и могуће је да негде брља са временима)... ал' то обично буде обратно, тј да се страница уопште није освежила или да ја видим стару верзију и кад јесте, а сви остали виде како треба.
Au...stvarno kad sam lupio F5 (nije mi jasno kako to i cemu F5 sluzi, al ajde...radi) pojavi se Sreca. O kako malo (samo F5) coveku treba da bude sreca(n) pevao je pesnik...zlotvori ga smestise na Kartu do Pristine. ;) Edited by Nesh
Link to comment
Au...stvarno kad sam lupio F5 (nije mi jasno kako to i cemu F5 sluzi, al ajde...radi) pojavi se Sreca.
Проблеми са слузи објашњени у јаслицама, да не тролујем топић о језику (да ме ФСС не би опет дочекала нарогушена :)).
Link to comment
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...