Jump to content
IGNORED

Imena i prezimena koja su i zajedničke imenice, pridevi itd.


bus

Recommended Posts

  • Replies 568
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • расејан

    110

  • bus

    79

  • slepa živana

    32

  • Delija67

    31

Значи ли нешто реч шишарица?
Znači, evo imaš ovde :http://www.podaci.rs/propisi/1656181384/532751292.htmlU smislu ovog pravilnika, hmelj je osušena ženska cvast (šišarica) od ... Prema spoljašnjem izgledu šišarica hmelj se svrstava u sledeće klase kvaliteta: ...www.podaci.rs/propisi/1656181384/532751292.htmlhttp://sfses.com/pdf/06-2000%20Sokobanja/27%20POJAVA%20I%20TIPOVI%20PROLIFERACIJE%20SISARICA%20NA%20STABLIMA%20SMRCE,%20ARISA%20I%20KRIPTOMERIJE.pdfProrastanje šišarica evidentirano je samo na gajenim stablima .... Pojava proliferacije šišaricakriptomerije zapažena je na jednom stablu 1969. ...sfses.com/.../27%20POJAVA%20I%20TIPOVI%20PROLIFERACIJE%20SISARICA%2...i na još mesta.Rekla bih da je to, nije ništa drugo do šišarka, u drugom tekstu se pominje da veličina može ići do 15 cm. Dobro bi bilo da se javi neki botaničar, da sasvim razrešimo dilemu.Pronašla sam i prezime Šišarica, dakle - staviti na listu ;)
Било. За имена, проверавати овде.
Svaka čast onome ko je napravio sajt, lepo je biti deo "šašavog društva" :D . Predlažem da se linkovi stave u prvi post. Edited by Krotka
Link to comment
Rekla bih da je to, nije ništa drugo do šišarka, u drugom tekstu se pominje da veličina može ići do 15 cm. Dobro bi bilo da se javi neki botaničar, da sasvim razrešimo dilemu.Pronašla sam i prezime Šišarica, dakle - staviti na listu ;)
Знам човека, ваљда је још у Новом Саду (иначе Зрењанинац), ал' нисам хтео да убацим док не видим да ли значи нешто.
Link to comment
Svaka čast onome ko je napravio sajt
I ja kaem! Pejs, evo ti se svečano izdaje zahvalnica i orden za posebni doprinos Jeziku!auryn.jpgKao i za neumorno kontriranje moderatorskom levičarsko-lingvističkom aljkavističkom laissez-faire antipreskriptivističkom liberalizmu.
Link to comment
I ja kaem! Pejs, evo ti se svečano izdaje zahvalnica i orden za posebni doprinos Jeziku!Kao i za neumorno kontriranje moderatorskom levičarsko-lingvističkom aljkavističkom laissez-faire antipreskriptivističkom liberalizmu.
Јеботе, стерео змија, свака час... јел' то зато што змија има стерео језик? Онако, удвадела(рж др. Клајн)?Сад би требало да ископам однекуд стандардну говоранцију каква се испаљивала приликом додељивања Априлске, Августовске или како су се већ звале те мјесечне награде, па да кренем у тираду како је ово само подстрек да се убудуће још трудим убудуће улажем још већи напор итд итд (што онда логично води до скапавања на послу 27 сати дневно тик пред пензију).... елем, замислите да сам то и урадио.А није то антипрописивачки - обично анти-било-шта је само наличје тог било чега, те ни ово моје није анти-анти (јер бих испао чисти апотекар, човек који се бави рецептима). Ја сам само обични антиколонијалиста, за очување свих култура итд итд. Гледам да пошумим (шумом и шумом) где стигнем, да мало предупредим ерозију, колико се може.И да мало набијем посету на свом сајту :P.
Link to comment

Auryn je simVol beskonečnosti; dakle vrlo je prikladan za ovu priliku. Neumornost (sakupljanja i arhiviranja doprinosa), titanijumska neuništivost, beskrajni antiprotivizam... ima tu slojeva i slojeva. Ali se i usvaja ovom prilikom kao zvanični orden Jezika za izvanredni doprinos funkcionisanju istog. Ekstraordinarni nerilajfčanski doprinos nerilajfu. Mislim da ću i na Krmčiji da postavim dekret.

Link to comment
Auryn je simVol beskonečnosti; dakle vrlo je prikladan za ovu priliku. Neumornost (sakupljanja i arhiviranja doprinosa), titanijumska neuništivost, beskrajni antiprotivizam... ima tu slojeva i slojeva. Ali se i usvaja ovom prilikom kao zvanični orden Jezika za izvanredni doprinos funkcionisanju istog. Ekstraordinarni nerilajfčanski doprinos nerilajfu™. Mislim da ću i na Krmčiji da postavim dekret.
Вараш се, грдно. Никад више неће бити исти :P.
Link to comment

cestitke Rasejanom na osvojenoj nagradi uz zelju za sto skoriji povrtak u ovaj nas mali brlog zvani svrbijaa prilazem musko ime Celik moj komsija, gan naravno...

Link to comment
a prilazem musko ime Celik moj komsija, gan naravno...
Ima i prezime - Petar Čelik, bivši bodibilder iz Vojvodine.Edit:Proverila sam, Čelik mu je pravo prezime, a evo ga i sa Arnoldom :D petarcelikv.jpg Edited by Krotka
Link to comment

Prezimena :Pećina, Pjevač, Serdar, Kokot, Tesla, Koščica, Divljak, Orlić, Zeba, Štampar, Ćikara, Krpan, Nikšić, Šop, Breza, Gaćeša, Vračar, Šupljeglav (sve osobe sa ovim prezimenima poznajem :P ) Ribar, Paun, Gospić, Marinac, Šaban, Skeledžija, Poplašen, Kesten, Župan, Pisak, Jablan, Poljak, Kruščić, Hlebić, Mladjan, Kubura, Vučica, Bevanda

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...