Jump to content
IGNORED

Jurovižn song kontest

Recommended Posts

• Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Frank Pembleton

112

• Sludge Factory

90

• renne

87

• Budja

85

Ja nesto mislim da ce Rambov nastup biti jedno veliko sprdanje sa samim konceptom evrovizije kao takve.
Verovatno će tako i biti, što je nadasve originalno, niko se dosad nije dosetio toga.Jedino jadnije od očajničkog pokušavanja da se pobedi na Evroviziji je sprdanje sa konceptom Evrovizije kao takve.

Pa upravo zato. Evrovizija je potpuno prigrlila to da je postala sprdnja i odavno je prestala da ozbiljno doživljava samu sebe. Samim tim je i taj "subverzivni" element učešća na Evroviziji nestao, a nastup "Ja sam tako cool, a vi što se ložite na Evroviziju ste džiberi" je daleko pretenciozniji od onoga što Evrovizija jeste, i stoga je, well, jadan.

Uvek moze da se bude subverzivan (cak i sa dozvolom nadleznih), evo kao npr. Ricky Gervais. (Mada, ne razumem cemu bas taj moralisuci, ozlojedjen ton. Ima dugme za iskljucivanje).

Al ne videcete - Rambo ce znati da svi ocekuju da se on sprda sa konceptom evrovizije, kao i da se svi sa tim danas sprdaju, te ce se on sprdati sa ovim sto se sprdaju na evroviziji sa konceptom evrovizije misleci da su tako kul i ako su odavno postali pase. Bice to svojevrsna sprdnja2.Ili to, ili ce paliti i gasiti usisivace na sceni kao onomad na koncertu.I da, Rambo nije dosadni nekreativni prdonja. Covek koji je ispevao odu 1 FAP masini to nikako ne moze biti.

Al ne videcete - Rambo ce znati da svi ocekuju da se on sprda sa konceptom evrovizije, kao i da se svi sa tim danas sprdaju, te ce se on sprdati sa ovim sto se sprdaju na evroviziji sa konceptom evrovizije misleci da su tako kul i ako su odavno postali pase. Bice to svojevrsna sprdnja2.
to jest, napisaće sokolov greben 2, izaći će u belom odelu i otpevati lepo, i samo ćemo mi sa lokala znati kakva je to sprdnja :D zato je on car.

Ne mora da znaci da ce lose da ispadne, recimo kao one reklame sto je snimao za TV, a pritom coveku trebaju pare... godine su to, znam ja kako mu je. Jbg ne mozemo da ne kupujemo ploce i da ocekujemo od muzicara da budu principijelni, istovremeno. Jedino ako nauce da fotosintetisu. :D

Ja nesto mislim da ce Rambov nastup biti jedno veliko sprdanje sa samim konceptom evrovizije kao takve.
I po cemu bi to bilo inovativno?Mnogo je veca verovatnoca da bude jadno. Kao, kul sam i sprdam se. Onako KDPovski.Sad, Rambo je u svoje doba imao dobar balans ironije koja nije prelazila u jadnost.To jest, najironicnije bi bilo ne da se sprda sa Evrovizijom, vec sa ocekivanjima onih koji su ga tamo poslali - sprdnja sa Crnom Gorom i turizmom, najlepsim morem i slicno bi bila provokativna. Mozda na to i cilja.Edit: Sad vidim da su me svi pretekli... Edited by Budja
Edit: Sad vidim da su me svi pretekli...
Citaj pre nego sto pises :PInace. Pre nekoliko bejah na Rambovom koncertu u Torontu. Pre pocetka koncerta isao je video snimak, nekakva montaza svih pobednika evrovizije od pocetka do danas. I eto ovoga nakon par godina :D inace tada je Rambo komentarisao tu montazu, i lamentirao nad cinjenicom da se evrovizija pretvorila iz manje vise 'strejt' pevackog takmicenja u nesto sto je samo sou i gde je bitno koliko se bacakas po sceni i koliko golotinje pokazes, ili koliko ti je zabavan nastup, a ne kakva je pesma.Zato bi bio fazon da se pojavi u retro odelu u stilu 50ih i otpeva nesto u stilu Evrovizije 1956. :D Edited by hazard
  • Create New...