Jump to content
IGNORED

Jurovižn song kontest

Recommended Posts

Бати Ковачу би требало дићи споменик за оно што је урадио... до отприлике средине осамдесетих. После тога га је требало негде склонити да се не глупира на јавном месту.

• Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Frank Pembleton

112

• Sludge Factory

90

• renne

87

• Budja

85

• 9 months later...

Rambo je inace poznat kao principijelan covek. Osim kad snima filmove s Draganom Mirkovic :lol:"Moj zadatak je da ovim projektom dodatno brendiram Crnu Goru kao atraktivnu turističku destinaciju, što je mnogo inspirativnije i teže od pravljenja same pjesme. Intenzivan razvoj turizma u Cnoj Gori ubrzaće razvoj čitave regije i otvoriti mnogo radnih mjesta. Moje pojavljivanje na Eurosongu je samo mudro odabrano sredstvo da se taj kompleksni cilj ostvari.":lol:Nadam se da nece izneveriti.

"Moj zadatak je da ovim projektom dodatno brendiram Crnu Goru kao atraktivnu turističku destinaciju, što je mnogo inspirativnije i teže od pravljenja same pjesme. Intenzivan razvoj turizma u Cnoj Gori ubrzaće razvoj čitave regije i otvoriti mnogo radnih mjesta. Moje pojavljivanje na Eurosongu je samo mudro odabrano sredstvo da se taj kompleksni cilj ostvari."
Ne mogu da verujem da je zaboravio da negde ubaci i ekologiju. Ali, dobro, svakom se omakne.Inace, budimo realni, kako na tim prostorima ostati skroz principijelan? Mada mi nije jasno kako mu (Rambu) nije jasno da brendirajuci Crnu Goru na evroviziji rusi svoj sopstveni brend. Ali, to je njegov problem.
Ne mogu da verujem da je zaboravio da negde ubaci i ekologiju. Ali, dobro, svakom se omakne.Inace, budimo realni, kako na tim prostorima ostati skroz principijelan? Mada mi nije jasno kako mu (Rambu) nije jasno da brendirajuci Crnu Goru na evroviziji rusi svoj sopstveni brend. Ali, to je njegov problem.
Ja nesto mislim da ce Rambov nastup biti jedno veliko sprdanje sa samim konceptom evrovizije kao takve.
  • Create New...