Jump to content
IGNORED

Jurovižn song kontest

Recommended Posts

Kada englezi posalju na eurosong nekog ko je u Engleskoj ekvivalent po poznatosti i zvezdanosti Zeljku Jebenom Joksimovicu u Srbiji, onda ce ova slichka gore da dobije smisao. Ovako, ostaje realna prica: svakom profesionalnom engleskom pop-pevacu je kandidovanje za eurosong zesci blam.btw, ovo postaje 1 pedofilski topik :o
jok. barely legal topik.
  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Frank Pembleton

112

• Sludge Factory

90

• renne

87

• Budja

85

jok. barely legal topik.
Ok, it's legal. Sad videh da ovo devojche koje izgleda kao nasminkano dete ima 19 godina. Dgjbm, meni po izgledu&ponasanju lichi da ima jedva 15. Potpuno sam zaboravio da ne bi mogla da ucestvuje na ovom dogadjaju kao a-punoletna.
da li je moguce da niko ne komentarise onu dansku pesmu? onakva kradja nije vidjena jos od prebacivanja para na kipar.
Kako ne komentariše? Ja istog momenta poslao prijavu:
... Evo Danac skinuo Every Breath You Take. Ladno i besramno :D
Problem za one što kažu "samo uvodni riff" je u tome da originalna pesma ima jedinstven uvodni riff, ono što je jače i prepoznatljivije čak i od same pesme koja je, opet, bila huge, massive hit. Ajd' bar kad kradeš kradi nešto što je poluanonimno a dobro, a ne world wide hit. Opet ne samo da je pokraden uvodni riff i dobar deo melodije nego su i produkcija i zvuk gitare - identični. Blam.
Englezi su izmislili pop muziku tako da ucesce na eurosongu prepustaju svojim autsajderima. Ovo mi je pre par godina objasnila jedna njihova zvezda X-faktora (elngleska verzija Idol-a). Kaze, ako ucestvujes na eurosongu - znaci da si se oprostio od muzicke karijere u Englekoj. To je za njih festival besmisla (kada pogledas sta je Engleska izrodila od pop muzichara, ovo zaista ima smisla).
Ti si 1 dezinformisan kauboj.http://www.youtube.com/watch?v=zltg4595bMw
Kada englezi posalju na eurosong nekog ko je u Engleskoj ekvivalent po poznatosti™ i zvezdanosti™ Zeljku Jebenom Joksimovicu u Srbiji, onda ce ova slichka gore da dobije smisao. Ovako, ostaje realna prica: svakom profesionalnom engleskom pop-pevacu je kandidovanje za eurosong zesci blam.btw, ovo postaje 1 pedofilski topik :o
Ti očigledno nisi upoznat sa istorijom ovog festivala kiča. Promeni Engleska u Italija i onda bi možda tvoj post imao smisla. Ovako, pokazuješ strahovito neznanje. Što se tiče pedofilnosti, falim te Bože, da se makar na kratko oslobodismo Sladžovih MILF-ovki i islandskih i švedskih trolova od 2m i 150 kila žive vage.
Ok, it's legal. Sad videh da ovo devojche koje izgleda kao nasminkano dete ima 19 godina. Dgjbm, meni po izgledu&ponasanju lichi da ima jedva 15. Potpuno sam zaboravio da ne bi mogla da ucestvuje na ovom dogadjaju kao a-punoletna.
opet gresis.
Current rules state that countries are allowed to have up to six performers on stage. Performers must be aged 16 or more, on the day of the semi-final in the year of the Contest.
a sve i da ima 15, nemas pravo ljude nazivati pedofilima samo zato sto su napisali da nemacki devojcurak 1 slatkica koja ima isto takvu pesmu.
:D Jel to Stefan Raab?
Jest. Isti Stefan Raab koji je lično otišao da ukuca posljednje čavle u lijes bivšeg festivala šlagera pretvorenog u bestiarium fantasmagoricum. Denkste! Eurovizija je vječna.
  • Create New...