Jump to content
IGNORED

Jezički alati na internetu


bus

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • bus

    10

  • prima

    4

  • расејан

    4

  • belch

    3

(ne zamerite ako omaših temu - ne bejah siguran gde da postavim pitanje...) Koju (papirnu) gramatiku srpsko(-hrvatsko)g jezika koristite?

Link to comment
(ne zamerite ako omaših temu - ne bejah siguran gde da postavim pitanje...) Koju (papirnu) gramatiku srpsko(-hrvatsko)g jezika koristite?
ja veliku žutu :D udžbenik iz srednje škole, stanojčić, popovićjes da nije internet alat ali je koristim i dok sam na internetu :D
Link to comment
  • 2 months later...

da li negde postoji simulacija TOEFL-a, koja može da proceni broj osvojenih poena? ima gomila sajtova sa vežbanjima, ali meni treba neki koji manje-više verno može da proceni nivo znanja.

Link to comment
  • 4 weeks later...
da li negde postoji simulacija TOEFL-a, koja može da proceni broj osvojenih poena? ima gomila sajtova sa vežbanjima, ali meni treba neki koji manje-više verno može da proceni nivo znanja.
+ 1 meni bi pored ove informacije koristili i ti sajtovi za vezbanje engleskog, ne mora konkretno za TOEFL test nego uopsteno.Malcice sam zapostavio a uskoro bih pod prinudom trazenja posla morao da doradim znanje.
Link to comment
  • 1 month later...
  • 2 months later...

Koji program preporučujete za učenje engleskog jezika? Osoba jako malo zna tako da mogu za početak i neki "for kids" kursevi, pa ćemo videti za dalje. Ako nema ništa besplatno, nije problem "kupiću", samo predložite šta.

Link to comment
  • 2 months later...
  • 7 months later...
  • 2 months later...

Elem, poštovanje jezičarima ovog dela foruma...Držim neka predavanja, gde je deo tekstova kojim se služim na engleskom... A ja sam poslednjih godina slabo koristio isti...Interesuje me link ka nekom spelling rečniku sa tonom, kako bi to što govorim pravilno izgovorio i akcentovao... I naravno što manje ličio na srpskog Tarzana...Znači, ovo, ono... Ubacim rečenicu, ovo, ono, kliknem, a prijatni glas/ić mi izdeklamuje kako bih ja to trebao da zvučim...Hvala! -_-

Link to comment
  • Krošek unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...