Jump to content
IGNORED

Majstorski topik


Miralem

Recommended Posts

  • Replies 8.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    670

  • mire

    521

  • Блок_64

    498

  • kud u maglu Simoviću

    407

Prodavnica "Elpok" kod Arene je ubedljivo najača u BGD. za sve delove za veš mašine... Sve ima...Eksplodirao mi, namučen od starosti* kondenzator na 20-godišnjoj Gorenje veš mašini. Kupio. 210 dinara. Zamenio. Ene je, pere...I to bre radi ko prava... Tri sata drnda, a ne ko ove nove što za 30-40 minuta završe...*Tja... Tako ću i ja jednog dana pući... A onda će me neko zameniti...

Edited by dare...
Link to comment
hvala i vama!zvala sam nekoliko majstora. sad samo treba da odlučim koga od njih da pozovem da radi predračun. teško mi je da se odlučim.a vi slobodno dopišite ako se još nečega setite.
Link to comment
hvala i vama!zvala sam nekoliko majstora. sad samo treba da odlučim koga od njih da pozovem da radi predračun. teško mi je da se odlučim.a vi slobodno dopišite ako se još nečega setite.
Ajd napisi koje su cifre da mi ostali vidimo koliko da se stisnemo ;)
Link to comment
a kakva je ona sto je nesto od to dvoje unutra, a spolja presvuceno drvetom?
takve nikako ne kupuj. osim sto su duplo skuplji od svih ostalih, ni ne dihtuju, jer kod nas jos nisu savladali tehnogoliju spajanja ta dva materijala. arhitekte ih iz istog razloga ne preporucuju. da ne dihtuju znam, jer imam takve prozore na poslu.ako ti je do lepote (a i funkcionalnosti), kupi drvene :)jos nesto, pvc prozori su kancerogeni i kao takvi zabranjeni u svedskoj Edited by cmrlj
Link to comment
Ajd napisi koje su cifre da mi ostali vidimo koliko da se stisnemo ;)
hoću, čim stignem do konkretnih cifara.situacija se zakomplikovala.konsultovala sam tri građevinca iz rl, koji, pri tom, nemaju nikakve veze jedan s drugim, i svi daju aluminijumu prednost u odnosu na pvc, ali su, ako bi oni birali, za sveto drvo. tim rečima.šta ću sad!?
Link to comment

4 dvokrilna, 2 solo, 2 tkz. francuska(solo+mali na kant ispod njega), 2 vrata za terasu nesto malo manje od 4000 ojra

Link to comment
hoću, čim stignem do konkretnih cifara.situacija se zakomplikovala.konsultovala sam tri građevinca iz rl, koji, pri tom, nemaju nikakve veze jedan s drugim, i svi daju aluminijumu prednost u odnosu na pvc, ali su, ako bi oni birali, za sveto drvo. tim rečima.šta ću sad!?
kako sta, pa drvo :)
Link to comment

prednost je ta sto ti nece obijati stare plocice, a to ce te postedeti mnogo prasincine, prljavstine, a i dodatnog vremena. skidanje plocica je gadno prljav posao. realno, bez toga majstora keramicara ne bi u kuci ni primetio.

Link to comment

mana je sto moze da se desi da stari lepak, za stare plocice, pocne da popusta i da se stare plocice, skupa sa novim, odvoje od zida. moze, ne mora. zavisi koliko je dobro uradjeno prvi put i kada je radjeno.

Link to comment

da, to je bitno. ako podloga nije pripremljena dobro (narocito bitno na podnom delu), onda je bolje odraditi posao kako valja ispocetka. bice komplikovanije, ali znas da ce posle toga sve komplet biti dobro i pouzdano.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...