Jump to content
IGNORED

Majstorski topik


Miralem

Recommended Posts

wow to je bilo brzo, svaka čast

 

nagledao sam se u poslednje vreme  bele tehnike koja stoji po hodnicima nedeljama, jer je teže zakazati dolazak tih iz reciklaže nego pregled kod specijaliste

  • +1 1
Link to comment
  • Replies 8.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    671

  • mire

    521

  • Блок_64

    498

  • kud u maglu Simoviću

    407

wow to je bilo brzo, svaka čast
 
nagledao sam se u poslednje vreme  bele tehnike koja stoji po hodnicima nedeljama, jer je teže zakazati dolazak tih iz reciklaže nego pregled kod specijaliste
Brate to je Dorčol.
Računaju da je prvi kvar i odma nova mašina.

Mi iz blokova im dušu uzmemo.

Eno pitaj @gospa buba







... Shiit has hit the fan

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
e, ovi nisu sa dorcola, nemam pojma odakle su, izguglala sam ih i zvala
pare za masinu nisam dobila niti ocekivala
ali ih nisam dala za odnosenje krsa, pa mi je ok
 
Ne bre TI si sa Dorćola, to je poenta!
[emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787]







... Shiit has hit the fan

  • Haha 1
Link to comment

Sam si napisao i odgovor.

Prvo elektricar,pa majstor za grejanje pa gipsar.

Idealno bi bilo da ih spojis svu trojcu u isto vreme kada doddju da vide posao i da se dogovore oko redosleda radnji,posto verovatno pre rusenja zida mora da se iskljuci struja da se zatvori grejanje jer se cevi seku i produzavaju.Onda se rusi stari zid postavlja se konstrukcija za novi gde se ubacuje grejanje i struja i onda se zatvara plocama.

  • Hvala 1
Link to comment

Imao sam sličnu dilemu prilikom renoviranja svoje gajbe, s tom razlikom da je bio u pitanju zid od jedne cigle.

Kada  sam se posavetao sa svim potrebnim majstorima, odustao sam od ideje.

Link to comment

Sto, skupo bilo procenjeno?

Gipsani zid je znacajno lakse rasturiti/pomeriti nego ciglani, da nije ovog radijatora bilo bi lagano. Pod moram da menjam svejedno, pa zato i pikiram ovo sad i ne ostavljam za kasnije/nikad.

Link to comment

Mnogo muke i posla za pomeranje zida nekih 40cm. Slažem se da je velika razlika ugipsu i cigli, ali ono što je kod mene na kraju presudilo je pomeranje svih instalacija. 

Link to comment

Doslo vrijeme da iznova podizemo kupatilo, pa otisli da se raspitamo i pogledamo cijene. Tromb mi se pomjerio. Trpio sam plocice, kabine, skoljke, ogledala, kojesta.. ali kad za neku minijaturnu slavinu rece da je 130€ zlo mi doslo.

Link to comment
13 hours ago, kipo said:

Doslo vrijeme da iznova podizemo kupatilo, pa otisli da se raspitamo i pogledamo cijene. Tromb mi se pomjerio. Trpio sam plocice, kabine, skoljke, ogledala, kojesta.. ali kad za neku minijaturnu slavinu rece da je 130€ zlo mi doslo.

 

Slavinu konkretno imas od 25e pa dokle hoces.Stvar je izbora.A da je sve poskupelo jeste naravno.

Link to comment
30 minutes ago, Блок_64 said:

 

Slavinu konkretno imas od 25e pa dokle hoces.Stvar je izbora.A da je sve poskupelo jeste naravno.

 

Da, reklo mi je jos par isto. Ali svakako me sokiralo koliko treba pljunuti. Racunao/ nadao sam se da prodjem sa 1,5k€ (komplet sve se rusi i iznova radi - cijevi, hidroizolacija, kojesta, sve se mijenja i sve novo, majstori..) ali izgleda da ce biti osjetno vise. Znacu tacno dok obidjemo sve.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...