Jump to content
IGNORED

Majstorski topik


Miralem

Recommended Posts

Potrebno je zameniti slavinu na sudoperi. Trenutno je postavljena zidna za protočni bojler, pa je izbor sužen.

 

1. Dvoručna vs jednoručna?

2. Minotti vs Diplon vs Rosan vs neka četvrta do max 4-5000

 

Hvala

Link to comment
  • Replies 8.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    671

  • mire

    521

  • Блок_64

    498

  • kud u maglu Simoviću

    407

On 9.11.2021. at 21:31, El Guapo said:

Potrebno je zameniti slavinu na sudoperi. Trenutno je postavljena zidna za protočni bojler, pa je izbor sužen.

 

1. Dvoručna vs jednoručna?

2. Minotti vs Diplon vs Rosan vs neka četvrta do max 4-5000

 

Hvala

 

Od tro nabrojane Roasan je najkvalitetnija.

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, James Marshall said:

 

 

nisu zalazili u moj kraj mjesecima

 

2 minutes ago, gospa buba said:

hajde da izbacimo zajedno emoji38.pngol:

sent from novi mnogo jak bubamoto.
 

 

deal! :D

 

Link to comment
15 minutes ago, morgana said:

ne znam gdje da pitam - koga mogu da zovem da izbaci staru masinu za ves?

zoves komunalno. moraju imati bar jedan dan u mesecu kad odnose kabastije stvari. pa ili se dogovorite da svrate kad nadju vremena (hoce uz malu nadoknadu) ili noc ranije od redovnog kupljenja izneses masinu (uz pomoc prijatelja) ispred zgrade/kuce. servis je besplatan (ako ti ne izadju u susret i pokupe ranije), odnosno ukljucen je u mesecnu cenu odnosenja djubreta.

 

  • Hvala 1
Link to comment
Just now, adam said:

zoves komunalno. moraju imati bar jedan dan u mesecu kad odnose kabastije stvari. pa ili se dogovorite da svrate kad nadju vremena (hoce uz malu nadoknadu) ili noc ranije od redovnog kupljenja izneses masinu (uz pomoc prijatelja) ispred zgrade/kuce. servis je besplatan (ako ti ne izadju u susret i pokupe ranije), odnosno ukljucen je u mesecnu cenu odnosenja djubreta.

 

 

 

hvala. nije mi bas zgodno da iznosim masinu, doduse, ali ako budem morala, tako cu.

pronasla sam neku firmu koja odnosi masine gratis jer ih salje na reciklazu, zovem ih ujutru.

Link to comment
Just now, morgana said:

 

 

hvala. nije mi bas zgodno da iznosim masinu, doduse, ali ako budem morala, tako cu.

pronasla sam neku firmu koja odnosi masine gratis jer ih salje na reciklazu, zovem ih ujutru.

to ti je jos bolje. :)

 

ja sam saznao za taj komunalni servis kad se maman resavala nekog starog kauca i ladicara pre nekoliko godina. bili ljubazni. dosli, odneli, sve kako treba.

 

ima tih s kamioncicima koji nose razno staro i kabasto al mene uvek strah da to ne zavrsi u nekoj reci il potoku. nece ako je gvozdje al kauc i ormar, to je vec frka. za komunalce sam bar manje-vise siguran da teraju na otpad/deponiju.

Link to comment

da, da, s komunalcima je super, vidim da funkcionise i za renoviranje stanova, po najavi donesu veci kontejner za sut npr

 

ovi koje sam nasla bas kazu da recikliraju, u stvari otkupljuju ali posto je masina stara ok mi je i da je samo iznesu i ne naplate

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...