Jump to content
IGNORED

Majstorski topik


Miralem

Recommended Posts

  • Replies 8.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    671

  • mire

    521

  • Блок_64

    498

  • kud u maglu Simoviću

    407

ima li smisla da sama prefarbam balkonski zid u bijelo (fasada je teksturisana, tamnijeg tona) ili da zovem profesionalca za to?

ako farbam sama, koju boju da uzmem i koliko nje je potrebno po kvadratu povrsine?

 

majstori su mi u stanu ovih dana i sto prije bih da ih se rijesim. farbanje unutrasnjih zidova sam savladala, ali oni su glatki, ove grube vanjske jos nisam upoznala.

Edited by morgana
Link to comment

ako je tekstura, greške se ne vide, tako da možeš sama 'ladne vode 😁

a boja koju 'oćeš, betonka, fasadna, svejedno

ako ćeš u dve ruke, verovatno isteraš 5 kvadrata od litra

Link to comment
On 28.8.2021. at 11:06, goofs said:

Mermerni radijatori, ima neko iskustva? Vrede li investicije i jesu li efikasni?

Uzmi Skandinavske ,ili Kako ih reklamiraju Norveske.

  • Hvala 1
Link to comment
19 minutes ago, rođeni said:

ako je tekstura, greške se ne vide, tako da možeš sama 'ladne vode 😁

a boja koju 'oćeš, betonka, fasadna, svejedno

ako ćeš u dve ruke, verovatno isteraš 5 kvadrata od litra

 

super, hvala!

Link to comment
19 hours ago, rođeni said:

ako je tekstura, greške se ne vide, tako da možeš sama 'ladne vode 😁

a boja koju 'oćeš, betonka, fasadna, svejedno

ako ćeš u dve ruke, verovatno isteraš 5 kvadrata od litra

 

od litra od dve kile

  • +1 1
Link to comment


Ima li leka za onaj neprijatni miris kineske robe? Uzesmo tri kutije za igracke upravo zato sto je u reckama stajalo da ne smrde, i jedna ne smrdi, dve da. Vetrim ih vec nedelju dana na terasi i smrad je i dalje prisutan (nesto slabiji nego prvog dana ali za moj preosetljiv njuh i dalje preteran). Sunca nemamo, mozda bi ono pomoglo, ali jbg.


  • Haha 1
Link to comment

Ja sam potapao ranac od kineza u lavor vode sa sapunicom i susio ga na terasi, ponavljao sam 4-5 dana zaredom i izvetrilo je dovoljno da moze da se koristi, a skroz je izvetrilo tek nakon par meseci koriscenja. Ne znam kakve su igracke i je li primenljivo.

Link to comment
15 minutes ago, goofs said:

8 minutes ago, goofs said:

 

 


Ja sam potapao ranac od kineza u lavor vode sa sapunicom i susio ga na terasi, ponavljao sam 4-5 dana zaredom i izvetrilo je dovoljno da moze da se koristi, a skroz je izvetrilo tek nakon par meseci koriscenja. Ne znam kakve su igracke i je li primenljivo.

 

 

 


 

 

 

 

 


U pitanju su kutije oblika kocke (stranica 33cm, staje u Ikein Kallax regal) i na njima stoji da se ne peru vec brisu vlaznom krpom, tako da ih ne bih bas potapala :/ Da je nesto sta se moze prati, kapiram da bi tu radilo sirce ili soda bikarbona (razblazeno u nekoj meri)?

 

 

 

 


//Novije recke imaju izgleda iskustva slicna nasim, jos se ljudi zali na smrad. Ala smo ga uboli, svaka nam cast.

 

 

 

 


 

 

 

 

 


61GlFlNjlaL._SL1300_.jpg

 

 

Edit: nalazim nesto za kafu, sad cu da prelistam internet

Edited by I*m with the pilots
Link to comment


Neki clanci dakle preporucuju kafu, npr. da se stavi ono jastuce sa kafom, nemam pojma kako mi to kazemo (Kaffeepad), samo sto to nije super ako je vlazno, sto je slucaj kod nas.  Ma probacu to, ovako su mi kutije neupotrebljive.




 




Videh i preporuke da se stavi maciji posip, tu gde preporucuju kafu. I jos neki "osvezivac za tekstil" ali mi to deluje vise kao sminka a ne kao prava stvar.


Link to comment
22 hours ago, I*m with the pilots said:


Ima li leka za onaj neprijatni miris kineske robe? Uzesmo tri kutije za igracke upravo zato sto je u reckama stajalo da ne smrde, i jedna ne smrdi, dve da. Vetrim ih vec nedelju dana na terasi i smrad je i dalje prisutan (nesto slabiji nego prvog dana ali za moj preosetljiv njuh i dalje preteran). Sunca nemamo, mozda bi ono pomoglo, ali jbg.

 

probajte sa sodom bikarbonom.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...