Jump to content
IGNORED

Majstorski topik


Miralem

Recommended Posts

pa daj neki predlog lep i jednostavan. neshto sivo, da ima da se bira kolko sivo. tehnoloshki imam prostora da izvedem bilo shta, da se ofarbam, da se otrujem, shtogod [emoji38]ol:

sent from novi mnogo jak bubamoto.

Link to comment
  • Replies 8.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    667

  • mire

    514

  • Блок_64

    498

  • kud u maglu Simoviću

    404

Moja rajska seoska oaza, mirna i tiha, gdje planiram provesti duboku starost i kasnu mladost je dobila komsiju koji pravi automehanicarsku i autolimarsku radnju na 70m od mog malog, zelenog svijeta :sad: Mogao bih zaplakati. Kako ce tu biti lupanje, struganje, kuckanje, motori, dovikivanje, smrad nafte i ulja, pa ako po pravilu otvori neku klasicnu seosku prodavnicu gdje 30 ljudi galami do iza ponoci.. :sad: Dakle, kakvu ogradu protiv buke bi preporucili za to i koliko bi bila efikasna uopste?

Link to comment
19 hours ago, rođeni said:

kao što rekoh, podloga i bilo koja akrilna boja, po ton karti biraj

možeš da lakiraš, recimo, vodenim lakom

 

A jel mora da se išmirgla boja prethodna?

Link to comment
On 21.8.2021. at 18:57, Svemir Zeka said:

Imam sad novo pitanje. :D

Krovni prozori, ugradnja (tj. zamena): imate li preporuku za nekoga, koliko uopšte košta itd.

Jedan nam je rekao za 300 evra da donese prozor i ugradi. Kaže da ih sam pravi. Jel to ok?

Raspitaj se i da li u cenu ulazi sređivanje oko prozora - malterisanje, krečenje, eventualna ispuna prostora ako novi prozori imaju drugačije dimenzije od prethodnih, itd.

Link to comment
1 hour ago, ragasto said:

Raspitaj se i da li u cenu ulazi sređivanje oko prozora - malterisanje, krečenje, eventualna ispuna prostora ako novi prozori imaju drugačije dimenzije od prethodnih, itd.

 

Evo, angažovan je. Pa ne ulazi u cenu. Kaže, pravi po meri. A ovo okolo je u užasnom stanju, a to moramo mi :(

Ali gledali smo prozore, pa sami prozori su toliko, i više?

Link to comment
14 hours ago, ragasto said:

Raspitaj se i da li u cenu ulazi sređivanje oko prozora - malterisanje, krečenje, eventualna ispuna prostora ako novi prozori imaju drugačije dimenzije od prethodnih, itd.

svejedno je dobra cena ako ima garanciju

i ne, ne mora da se šmirgla

  • +1 1
Link to comment

Cena zvuči dobro, to da. Mislio sam prvenstveno zbog toga što ti propratni radovi znaju da se pretvore u malo veće zezanje, bar je kod mene bilo tako. Pa mislim da je bolje da se i to ima u glavi pre nego što se napravi izbor.

Link to comment
17 minutes ago, rođeni said:

 

u zgradi smo radili krov, ravni

 

sad, komšija na spratu mi predlaže da ispod šljunka koji planiramo da stavimo postavimo i presovani stiropor(petica) i foliju ispod šljunka, a sve zarad i toplotne zaštite

 

nije neka kinta u pitanju pa se da probati(u susednom ulazu su to uradili i kažu da je ok kao toplotna izolacija

 

dal tu nešto može da pođe po zlu? stiropor bi se samo poređao(ne bi se lepio ili na drugi način pričvršćivao za podlogu)

 

znači stiropor, znači folija, znači šljunak

 

 

molim za mišljenje

:sleep:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...