Jump to content
IGNORED

Majstorski topik


Miralem

Recommended Posts

Aha, kapiram, to bi trebalo da stoji dole u ulazu zgrade, pored brojila. Sad mi jasno, hvala na pojasnjenju :) nemam pojma da li to imaju, zgrada je dosta stara, ali provericu. 

  • +1 1
Link to comment
  • Replies 8.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    671

  • mire

    521

  • Блок_64

    498

  • kud u maglu Simoviću

    407

37 minutes ago, Frank Pembleton said:

Pa učestvuj malo...







... Shiit has hit the fan
 

jedan mudar forumaš odavde mi je rekao "nikad ne piši o onome u šta se razumeš"

ovo sam napisao pre oko godinu i po, kad sam napušen što se mešam u moj posao

Link to comment
jedan mudar forumaš odavde mi je rekao "nikad ne piši o onome u šta se razumeš"
ovo sam napisao pre oko godinu i po, kad sam napušen što se mešam u moj posao
Onda ništa...







... Shiit has hit the fan

Link to comment

Imam problem pa da vidim sa vama kako mogu da ga resim.

Komsijama ispod stana do mene vlazi, curi voda odozgo. Moje kupatilo i kupatilo stana do mene deli zid.
E sad, svuda je suvo spolja i kod mene i kod njih, s tim sto oni tu uopste ne zive, dodju povremeno obidju, mozda prespavaju i to je to.

Upravnik danas poslao neke majstore, oni bacili pogled i zakljucili da curi sigurno ispod moje kade, tj da se tu voda zadrzava jer ovi ne zive u stanu pored i da treba da lupam kadu da se to vidi.

Naravno da ljudima ispod problem mora da se resi, ali meni se ne lupa kada pobogu bez sigurne ili neke naznake. Ovo sigurno da od mene curi malo suplje zvuci, da ne kazem da je vec TRI puta curela voda bas od ovih pored mene. Iako ne zive tu. Doduse jednom je bila neka benigna situacija neku su krpu ostavili na ivici kade koja se natapala vodom iz tusa koji nije bio dobro zatvoren. Ona dva puta ne znam, ali znam da su proveravali prosli put da li je kod mene negde nesto mokro, i ne znam sta je posle bilo.

Sta mogu da uradim?









Link to comment

Da dovedes drugog majstora koji ce imati pristup i susednom stanu, pa ako i on predusi da ide kada...jbg, mora da ide.

 

P.S. kad ti se zavrsi taj show sa curenjem, svrati do neke osiguravajuce kuce i uplati osiguranje. Za stan od 60kvm na NBG, me kosta u kesu oko 9000 dinara (moze i na 12 rata, ali onda je nesto skuplje), ako se ne varam. Ukljucuje i osiguranje ka trecim licima tj kad curi od mene nekom.

Edited by Milosh76
Link to comment

A neke one kamere i sl, imaju li to majstori?

I da li je moguce da ne curi u stanu ispod mog, nego pored.

Mislim znam da je voda cudo i nadje neke svoje puteve, ali...





Link to comment
Nađi nekog da ti otvori 25x25cm (i posle instalira vratanca) pre nego što ti razvale (qc qc qc, ne daj bobe) celu kadu...
Ovo. Nemoj da lome odmah. Jednu ili dve pločice najviše. Zavuku ruku i opipaju...







... Shiit has hit the fan

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...