Jump to content
IGNORED

Majstorski topik


Miralem

Recommended Posts

  • Replies 8.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    671

  • mire

    521

  • Блок_64

    498

  • kud u maglu Simoviću

    407

ako je to cjenovno u nesrazmjeri sa opcijom da se kupi novo, pa je glupavo, možda šoteks, krut materijal koji se koiristi i za vanjski namještaj, ima ga u dermi i yu sorbonu za ispod 300 din, dupla širina tj 140 cm. izbor boja je dobar. e sad, kako ga montirati, na neku diy šinu s alkama idealno.

Link to comment
On 17.6.2021. at 7:28, Svarog said:

Dobro jutro, majstorima i majstoricama ovog topika. 

 

Hanuma u agoniji. Novi krevet škripi, ja začepio nos od alergija pa hrčem. 

 

Pitao sam je to oko sredovečnog seksa. Kaže da može - čim opravim krevet. Pitao sam i je l treba tu još nešto ja da radim. Kaže ne, al da bi cenila ako bar budem budan kad se to sve bude dešavalo.

 

opravio krevet.

ipak nisu bili federi koji drže žičanu mrežu, već same makazice za rasklapanje su na jednom neočekivanom mestu imale kontakt. WD40 rešio, za sada.

 

impresije o sredovečnom seksu ovde:

 

Edited by Svarog
  • +1 2
Link to comment
38 minutes ago, Svarog said:

 

opravio krevet.

ipak nisu bili federi koji drže žičanu mrežu, već same makazice za rasklapanje su na jednom neočekivanom mestu imale kontakt. WD40 rešio, za sada.

 

impresije o sredovečnom seksu ovde:

 

Daj detaljnije kako si opravio skripanje, neka slika bi bila pozeljna.

Link to comment

@djeneralche, evo ukratko.

 

prva slika dole pokazuje te federe na koje sam najviše sumnjao.

oni se i dalje čuju, ali to nije toliko strašno. njih sam takođe, za svaki slučaj, naprskao ali ne vidim da je to njih potpuno utišalo. tu mislim da nema pomoći.

 

na drugoj slici se vidi kontakt između makazica i nekakvog fiksiranog graničnika.

zanimljivo da je to samo na jednoj strani kreveta, na drugoj makazice ne ležu na taj graničnik.

kontam da je ovo samo sa podmazivanjem samo odlaganje do ponavnog pojavljivanja i konačnog rešenja.

 

2021-06-21 11.59.17.jpg

2021-06-21 11.59.39.jpg

  • +1 2
Link to comment

Nama su tražili nešto tipa 1500-1700 ako se sjećam, sa onim "prisloni" ključićima. Ali visoki hodnik je u pitanju, znači ful vrata od 4 metra, širina nekih 2-2,5.

  • Hvala 1
Link to comment
Koliko otprilike moze da kosta zamena ulaznih vrata za zgrade sa ugradnjom interfona za zgradu od 16 stanova?
Ne znam cifru, ali ako su vrata ful gvozdena razmotrite "ojačavanje", nemojte da vam uvale neka koja su PVC stolarija tip, to se užasno brzo iskrivi i ćao







... Shiit has hit the fan

Link to comment

Vrata su vec iskrivljena, ne znam da li mogu da se srede ili moraju da se menjaju. Brat koji zivi u toj zgradi mi kaze da moze da zakljuca vrata, ali je zajebano da se otkljucaju...

 

Bice fora skupiti pare od stanara, pola stanova se izdaje i gazde zabole dupe da finansiraju bilo sta.

 

Hvala svakako.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...