Jump to content
IGNORED

Majstorski topik


Miralem

Recommended Posts

  • Replies 8.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    671

  • mire

    521

  • Блок_64

    498

  • kud u maglu Simoviću

    407

Uspelo! Radi makina ko nova. Mogu da menjam profesiju. Jedino mi prsti bride od namestanja tog federa-zice ko da sam svirao elektricni bas tri dana bez prestanka. Na kraju se ispostavilo da sam sat i po pokusavao da ga uguram na pogresno mesto.

 

A sto se skripe tice, nista valjda ne skripi ko ikea kreveti s letvicama. Ono, dublje udahnes u snu i kreeeek.

Link to comment
pošto su nas deca isterala iz spavaće sobe i sad svako od njih ima svoju sobu... supruga i ja smo se prebacili u dnevnu i uzeli neki kvalitetan krevet na razvlačenje.
dušek je dobar. ne ugiba se ona mreža ispod. time smo generalno zadovoljni (koliko je moguće biti zadovoljan tim rešenjem, jbg).
 
ali nakon nekih 10ak dana krevet je počeo strašno da škripi.
ne uspevam tačno da lociram odakle škripa dolazi. tako da sam uzeo WD40 i poprskao manje-više svuda.
ali nije rešilo problem.
sumnjam na ove manje opruge koje drže veće mreže (ležeće površine).
je l ima neko iskustva kako se ovo rešava? čime da probam da podmažem ili već?
 
hanuma se unapred zahvaljuje na bilo kakvoj pomoći.
ja nemam problem - spavam ko top [emoji3] 
poshto ti upravo prichash moj buduci zivot, daj link na taj super krevet! dragi roditelju iz dnevne sobe :cry:

Sent from my Moto E (4) using Tapatalk

Link to comment
8 hours ago, maheem said:

Škripa i guranje u pogrešno mesto me asociraju na sredovečni sex. Majstorski topik!

 

da sam ja ovo primetio svi bi me optužili da sam manijak :D

Link to comment

Dobro jutro, majstorima i majstoricama ovog topika. 

 

Hanuma u agoniji. Novi krevet škripi, ja začepio nos od alergija pa hrčem. 

 

Pitao sam je to oko sredovečnog seksa. Kaže da može - čim opravim krevet. Pitao sam i je l treba tu još nešto ja da radim. Kaže ne, al da bi cenila ako bar budem budan kad se to sve bude dešavalo.

  • Haha 3
Link to comment
10 hours ago, maheem said:

Škripa i guranje u pogrešno mesto me asociraju na sredovečni sex. Majstorski topik!

 

Aaahahaha pa nema dalje. Jos me slikali dok namestam nazad bubanj, izgleda ko da guzim masinu na terasi. :ph34r: Roberto Benigni iz Noci na Zemlji da mi pozavidi.

 

Ali radi, opralo sta je trebalo da opere. Samo i dalje se mislim da je zafrljacim. Te male indesit su totalno sranje od prvog dana. A jos ovde stoje masine skoro svuda napolju na terasi - nema kise, ali ima solima zasicenog vazduha s mora - dokazano i izmereno, sve rdja 10x brze nego drugde. Oni "jarcevi" za susenje vesa se dezintegrisu za dve godine max. Ovoj masini posle 3-4 godine trecina poklopca izgleda ko da je stigla iz drugog svetskog rata.

 

  • Haha 1
Link to comment

Majstori, dajte mi ideju/predlog :) privremeno moram da pretvorim stalazu sa knjigama u ormar. Velika je i otvorena, nema nikakvih vrata, pa sam mislio da razapnem neke carsave ili nesto slicno cisto da estetski bude malo finije a i da cuva stvari od prasine. Da li postoji neko bolje resenje od obicnog carsava i ima neko ideju kako da resim otvaranje/zatvaranje, mislio sam neke cicak trake da polepim na dnu a gore samo da ukucam ekserima.

Link to comment
Majstori, dajte mi ideju/predlog [emoji4] privremeno moram da pretvorim stalazu sa knjigama u ormar. Velika je i otvorena, nema nikakvih vrata, pa sam mislio da razapnem neke carsave ili nesto slicno cisto da estetski bude malo finije a i da cuva stvari od prasine. Da li postoji neko bolje resenje od obicnog carsava i ima neko ideju kako da resim otvaranje/zatvaranje, mislio sam neke cicak trake da polepim na dnu a gore samo da ukucam ekserima.
Knjige ostaju ili idu?

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...