Jump to content
IGNORED

Majstorski topik


Miralem

Recommended Posts

  • Replies 8.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    671

  • mire

    521

  • Блок_64

    498

  • kud u maglu Simoviću

    407

28 minutes ago, Frank Pembleton said:

Dosta sam trpeo!
Sad je vreme za ozbiljne mere!

.... Shiit has hit the fan!
 

 

Stavis neke tuje..a mozes i vinovu lozu da ispletes unaokolo..Neces ih videti a oni ce cuti kako ih ogovaras.

 

Imaces i zelenilo na terasi :)

 

 

Link to comment

bog te mazo. ja ove desno dole za stubove za šupu platio u aranđjelovačkoj "zvezdi" 300 RSD komad. za gredu 10x8 cm. a ove štoih BD postavio sam pobo za stubove venjaka. šiljak je 70 cm.

Link to comment

Šta raditi sa ostacima od sređivanja stana? Prvenstveno mislim na boje, lakove i sl. Da li to iko preuzima, reciklira i koliko treba da se plati otprilike?

Link to comment
4 hours ago, Zeleni sto said:

Šta raditi sa ostacima od sređivanja stana? Prvenstveno mislim na boje, lakove i sl. Da li to iko preuzima, reciklira i koliko treba da se plati otprilike?

izađeš sa četkom i farbama i mažeš šta ti se ne dopada. ja jednom prefarbao parkovsku betonsku žardinjeru, išaranu glupim žvrljotinama. imam materijala i da prefarbam par kvadrata fasade u soliteru, isto ižvrljane, kad se vratim i prolepša se.

  • +1 2
Link to comment
izađeš sa četkom i farbama i mažeš šta ti se ne dopada. ja jednom prefarbao parkovsku betonsku žardinjeru, išaranu glupim žvrljotinama. imam materijala i da prefarbam par kvadrata fasade u soliteru, isto ižvrljane, kad se vratim i prolepša se.
Hteo nešto slično da napišem, klupe, betonske stubiće koje niko ne farba sve tako...

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
  • 2 weeks later...

Potreban mi je neko ko radi restauraciju (TV) komoda. Nabavio sam neku iz babinog podruma, pa bi trebalo malo da se sredi. Ima sitnih oštećenja, ali ništa strašno. Čim prije, tim bolje, ako imate preporuke.

Link to comment
On 28.3.2021. at 20:52, notenoughreasonsforclaire said:

Potreban mi je neko ko radi restauraciju (TV) komoda. Nabavio sam neku iz babinog podruma, pa bi trebalo malo da se sredi. Ima sitnih oštećenja, ali ništa strašno. Čim prije, tim bolje, ako imate preporuke.

Obavezno proveri da je nije napao žižak pre nego što je prebacis kod sebe , inače će ti napasti sve po kući

Link to comment
On 28.3.2021. at 20:52, notenoughreasonsforclaire said:

Potreban mi je neko ko radi restauraciju (TV) komoda. Nabavio sam neku iz babinog podruma, pa bi trebalo malo da se sredi. Ima sitnih oštećenja, ali ništa strašno. Čim prije, tim bolje, ako imate preporuke.

 

 

Није препорука (немам искуство с њима), само информација:

 

"Nekada „Dve stolice i majstorice“, danas “Majstorice” - na uglu Ugrinovačke i Tršćanske ulice u Zemunu nalazi se radionica dizajnerki Mile Rosić i Branke Bajsert. One se bave restauracijom i reparacijom drvenog nameštaja, dizajnom i izradom originalnih predmeta, prenošenjem znanja kroz radionice i promovisanjem ženskog preduzetništva. "

Link to comment
  • 2 weeks later...

YFXpGUJ.jpg

 

Ovo je daljinac od Parrot hands free uređaja za auto.

 

Iz nekog razloga, a najverovatnije zbog spreja za kokpit postao je "lepljiv", ne znam kako drugačije da opišem i ne da se očistiti. Površina više nije glatka već se lepi za prste, kao da je plastika krenula da se razlaže.

 

Ima li neko ideju kako vratiti u pređašnje stanje ili neki drugi savet? Razmišljao sam da namažem bezbojnim lakom ili bezbojnim lakom za nokte?

 

Ne znam da li bih time postigao nešto...

Link to comment
19 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

YFXpGUJ.jpg

 

Ovo je daljinac od Parrot hands free uređaja za auto.

 

Iz nekog razloga, a najverovatnije zbog spreja za kokpit postao je "lepljiv", ne znam kako drugačije da opišem i ne da se očistiti. Površina više nije glatka već se lepi za prste, kao da je plastika krenula da se razlaže.

 

Ima li neko ideju kako vratiti u pređašnje stanje ili neki drugi savet? Razmišljao sam da namažem bezbojnim lakom ili bezbojnim lakom za nokte?

 

Ne znam da li bih time postigao nešto...

 

Na nekoliko mesta vidim da se pominje IPA kao resenje

 

https://www.instructables.com/How-to-Clean-Sticky-Rubber/

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...