Jump to content
IGNORED

Majstorski topik


Miralem

Recommended Posts

Kallax vec imam ali me kod njega nervira sto ne mogu da menjam dimenzije kocke a u onu 34x34cm ne staje pojacalo, reciever ili gramofon po sirini ... a nemam mesta za neku pravu hi-fi policu
Otprilike sam vec sve osmislio samo sam mislio da odnesem vec "tehnicki crtez" sa dimenzijama u radnju gde seku ivericu da bih sto vise smanjio vreme zadrzavanja tamo.
 
Izgleda da mi ne gine lenjir i olovka [emoji4]
Ma nema šanse da nema neki čak i onlajn program...
Meni se čini da je neka od firmi koje rade to sečenje ima i preporuku u kom programu da im donosiš nacrte

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
  • Replies 8.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    670

  • mire

    521

  • Блок_64

    498

  • kud u maglu Simoviću

    407

11 hours ago, cartman said:

Nosim se mislju da najzad napravim policu za gramofonske ploce i jos neke sitnice pa me interesuje da li ima negde na netu programcic za crtanje . Svaka preporuka dobrodosla :)

https://www.sketchup.com/plans-and-pricing/sketchup-free

 

Imaš i dosta uradi-sam planova na netu urađenih u njemu, ako i ne nađeš baš ono što ti treba, naći ćeš i inspiraciju i dobre konstrukcije koje možeš prilagoditi

Edited by Zverilla
Link to comment

Predstavu nemam kako, ali na vratima od inox frizidera, naprasno se pojavilo udubljenje u obliku trougla, formirraju ga dve tacke dole (jedna do druge) i treca tacno izmedju njih dve iznad, kao otisci prstiiju recimo, cc 5x5 cm. Kako da te 3 tacke, udubljenja "izvucem", nekim vakumom?

Link to comment

na krovu garaže je izraslo kiselo drvo sa podebelim korenom, jedan deo sam uspeo da odsečem ali drugi je delimično ušao ispod izolacije. Čime ga ubiti? A drugo, čime posle zaliti tu pukotinu, je li dovoljan bitulit

Link to comment
19 hours ago, Kelt said:

na krovu garaže je izraslo kiselo drvo sa podebelim korenom, jedan deo sam uspeo da odsečem ali drugi je delimično ušao ispod izolacije. Čime ga ubiti? A drugo, čime posle zaliti tu pukotinu, je li dovoljan bitulit

 

Ovo cudo je za drvenaste biljke ... Pitaj samo u poljoprivrednoj apoteci kako se dozira

http://www.fitofarmacija.rs/proizvodi/proizvod?product=garlon-3a

Link to comment

Ima li ko da preporuči frižider majstora?

Izgubio sam kontakt sa majstorom koji je dugo održavao moj prastari electrolux.
Svojevremeno mi je rekao da je frižider solidan, t.j. da ga vredi održavati i opravljati iako je star (ima delova, jednostavan je  za popravke, itd)

Link to comment
  • 2 weeks later...

Nije bas za ovu temu, al neka ipak ovde stoji pitanje.

 

Da li znate neku dobru agenciju za ciscenje stanova, malo detaljnije i pedantnije od klasicnog? U pitanju je jednoiposoban stan, nije preterano prljav, ali ima posla za jedno 3h otprilike.

 

Ako radi i dubinsko ciscenje namestaja, recimo troseda, jos bolje. Ako ne, treba mi preporuka i za dubinsko ciscenje namestaja

Link to comment

Zelim da matiram plastiku, ima li neka kiselina koja to radi?

 

Fora je sto mi je potrebna uvek ista matiranost, dakle ako spustim plastiku u kiselinu na pet minuta, bitno mi je da se svaka sledeca plastika isto matira. Takodje, da matirane budu sve pore, sve skrivene povrsine. Zato ne zelim da matiram smirglom, jer je neujednaceno i postoje tesko dostupna mesta.

 

Imamo li hejmičare ovde?

Edited by Caligula
Link to comment

Mislim da bi metalan bio skup i pretežak.
Možda neki aluminijum ali to je onda minus kvalitet stabilnost verovatno.
Nemam pojma nekako mi se javlja da bi ikea mogla imati nešto slično...

.... Shiit has hit the fan!

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...