Jump to content
IGNORED

Majstorski topik


Miralem

Recommended Posts

2 hours ago, Frank Pembleton said:

BTW, spremam se da na kraju ove grejne sezone navatam nekog radnika toplana i da u privatnoj režiji izmenjam sve ventile na radijatorima, preventivno, vreme im je...



... Shiit has hit the fan...
 

upravo to. što reče pejsi, urađeno pre useljavanja u rakovički stan. dobijen telefon čoveka iz toplane, on došao, isključio vertikalu, zamenio sve ventile. mislim da je bilo 30€ po ventilu. ili 40, ventili i rad.

Link to comment
  • Replies 8.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    671

  • mire

    521

  • Блок_64

    498

  • kud u maglu Simoviću

    407

Uhvatila mi se rdja (ona hevi prasnjava) na sarkama od neke stalaze, kako da je uklonim? Sve instrukcije po guglu podrazumevaju skidanje sarki i potapanje u neke tecnosti, a ne da mi se da ih odsrafljujem. Hoce WD40 da pomogne?

Link to comment

Neće

to ti je fino mašinsko ulje

 

najbolje je da skineš šarke i očistiš

kojom metodom? u zavisnosti koliko ti znači estetski izgled šarki, najefikasnije i najeftinije ti je čelična četka, ali ostavlja ogrebotine kao i šmirgla, pomenute tečnosti ostavljaju trag-fleku, vidi se posle gde je bila rđa

Link to comment

Zvono ima poseban osigurac? Ne znam koji je ali sve sklopke su na gore, pretpostavljam da je pregoreo da bi pao na dole ili lupam? :D

Sto se tice tastera, ona prednja plastike je ispala/slomila se i ne mogu da je vratim. Da li je to neko bio malo nasilniji mozda (citaj: od kako baba dosla zvono ne radi) ili splet okolnosti...

I pojma nemam na kom je principu, zgrada je valjda iz 2003.

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
On 24.11.2019. at 12:31, djordje geprat said:

upravo to. što reče pejsi, urađeno pre useljavanja u rakovički stan. dobijen telefon čoveka iz toplane, on došao, isključio vertikalu, zamenio sve ventile. mislim da je bilo 30€ po ventilu. ili 40, ventili i rad.

Posalji mi molim te broj tog majstora.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...